TworzymyGłos Regionu

reklama

Rozbudowa świetlicy w Starych Drzewcach

Poniedziałek, 28 listopada 2022 o 22:04, autor: 1
Rozbudowa świetlicy w Starych Drzewcach

Trwają prace budowlane w ramach realizacji zadania pn. „Rozbudowa świetlicy wiejskiej o toalety w miejscowości Stare Drzewce”. Roboty rozpoczęły się od rozbiórki dotychczasowej dobudówki, w której znajdowało się jedno pomieszczenie socjalne.

Obecnie prowadzone są prace ziemne polegające na wykonaniu fundamentów pod nowy, większy budynek o wymiarach 4,07 m i 4,18 m, w którym znajdą się: przedsionek, wc dla kobiet, wc dla osób ze schorzeniami narządów ruchu, wc dla mężczyzn.

W kolejnym etapie wykonane zostaną prace polegające na wymurowaniu ścian zewnętrznych oraz ich ociepleniem, zamontowaniu 4 okien. Nowa dobudówka przykryta zostanie dachem dwuspadowym z blachodachówki, wykonane zostaną obróbki blacharskie oraz rynny. Wewnątrz wymurowane będą ścianki działowe, zamontowana stolarka drzwiowa, położone płytki podłogowe, ścienne, wykonany zostanie sufit podwieszony, malowanie oraz montaż białej armatury.

Wykonawcą jest firma Zakład Budownictwa Ogólnego s.c. ze Wschowy.

Wartość powyższego zadania to kwota 119 888,89 zł, z czego 31 000,00 zł pochodzi z Funduszu Sołeckiego wsi Stare Drzewce.

Zakończenie inwestycji jest zaplanowane na koniec lutego 2023 r.

(Szlichtyngowa.pl)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Wyborca
29.11.2022 19:31

Jak zwykle na odczepnego, bo coś trzeba zrobić na koniec roku, poprostu szopka!! W innych miejscach Gminy Szlichtyngowa inwestycje są ponad budżet, bo trzeba się pokazać..... Wybory się zbliżają, trzeba się pokazać

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl