TworzymyGłos Regionu

reklama

Rozbudowa infrastruktury kulturalnej (FOTO)

Środa, 29 marca 2023 o 14:07, autor: 0
Rozbudowa infrastruktury kulturalnej (FOTO)

Przy ul. Henryka Pobożnego w Sławie trwają prace budowlane nad nową salą widowiskową. Mury dosłownie rosną w oczach,  finalnie obiekt ten zostanie połączony przeszklonym łącznikiem z SCKiW. Połączenie to stworzy spójny kompleks o funkcjach kulturalno-rekreacyjnych, który z pewnością będzie służył mieszkańcom Gminy Sława oraz okolic.

Nowa sala widowiskowa będzie wspaniałym miejscem na organizację różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych, takich jak koncerty, spektakle teatralne, przedstawienia i pokazy filmowe.

Nie ulega wątpliwości, że obiekt ten w Gminie Sława będzie cennym i pożytecznym dodatkiem do infrastruktury kulturalnej w regionie. Mieszkańcy będą mieli teraz dostęp do jeszcze większej liczby wydarzeń i możliwości spędzania czasu wolnego w miłym i kulturalnym otoczeniu.

Koszt sali widowiskowo-teatralno-kinowej to 10.455.000,00 zł, z czego 7.200.000,00 zł pozyskaliśmy z Dofinansowania z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, a 3,255.000,00 zł to wkład własny Gminy Sława.

(slawa.pl)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl