TworzymyGłos Regionu

reklama

Renault Trafic trafił do KP PSP Wschowa. Posłuży zabezpieczaniu działań ratowniczo-gaśniczych

Środa, 27 grudnia 2023 o 14:42, aktualizacja Środa, 27 grudnia 2023 o 16:32, autor: 0
Renault Trafic trafił do KP PSP Wschowa. Posłuży zabezpieczaniu działań ratowniczo-gaśniczych

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej we Wschowie ma w swojej flocie nowy pojazd - Renault Trafic w zabudowie pożarniczej. Samochód ma służyć do zabezpieczenia działań ratowniczo-gaśniczych, a jego zakup był możliwy dzięki wsparciu z różnych źródeł.

Współpraca na rzecz bezpieczeństwa

Nowy pojazd, wyposażony w urządzenia sygnalizacyjno-ostrzegawcze oraz łączności radiowej, został zakupiony dzięki wsparciu finansowemu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze, Fundacji KGHM Polska Miedź, Fundacji ENEA oraz różnych firm prywatnych. „Serdecznie dziękujemy Wszystkim darczyńcom, dzięki którym mogliśmy zrealizować powyższe zadanie” - podkreślają strażacy z KP PSP Wschowa.

Strażacka flota się powiększa

Warto zaznaczyć, że ten zakup nie jest jedynym w ostatnim czasie. Również w listopadzie, dzięki wsparciu z WFOŚiGW, Fundacji Orlen, Powiatu Wschowskiego, jednostek samorządu terytorialnego, firm prywatnych oraz innych instytucji, strażacy zakupili Toyotę z napędem terenowym 4x4.

Źródło/foto: KP PSP Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl