Remis Orła, za tydzień zagrają z TS Przylepem

Poniedziałek, 31 marca 2014 o 15:24, autor: 0

Orzeł Szlichtyngowa zremisował w wyjazdowym meczu z Odrą Klenica 1:1. Orzeł przeważał i stwarzał sobie mnóstwo sytuacji, z których powinny paść bramki. Zabrakło skuteczności i w efekcie mecz zakończył się remisem. Drużyna jednak wchodzi powoli na swoje obroty - zapewnia trener i z meczu na mecz powinno być coraz lepiej

Zagraliśmy lepiej niż w pierwszym meczu rundy wiosennej - mówi Marcin Dederek trener Orła Szlichtyngowa - pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Drugie 45 minut przeważaliśmy, ale nie udało nam się tego przekuć w sukces. Objęliśmy prowadzenie w 58 minucie, a w 83 gospodarze wyrównali. Szkoda trochę straconych okazji. Bramkę dla Orła zdobył . Następny dwa mecze Orzeł rozegra na swoim boisku. 6 kwietnia z TS Przylep, a tydzień później z Koroną Wschowa. Z Przylepem przegraliśmy w rundzie jesiennej 3:2 - mówi trener - teraz chcielibyśmy się zrewanżować. W tabeli są wyżej, ale jeżeli chcemy powalczyć o wyjście z A klasy, musimy pokonywać najsilniejszych rywali. Myślę, że jest to w naszym zasięgu. (rak)