TworzymyGłos Regionu

reklama

Rekolekcje adwentowe w Farze poprowadzi znany kaznodzieja

Środa, 15 listopada 2023 o 20:28, aktualizacja Czwartek, 16 listopada 2023 o 09:43, autor: 3
Rekolekcje adwentowe w Farze poprowadzi znany kaznodzieja

Wschowa przygotowuje się na wyjątkowe wydarzenie duchowe. Tegoroczne rekolekcje adwentowe, które odbędą się od 3 do 6 grudnia, poprowadzi znany kaznodzieja ojciec Wojciech Jędrzejewski OP, cieszący się uznaniem w środowisku duchownym i wśród wiernych.

Harmonogram rekolekcji

Rekolekcje rozpoczną się w I Niedzielę Adwentu i potrwają do środy. W tym czasie o. Wojciech Jędrzejewski OP wygłosi nauki na wszystkich Mszach niedzielnych, a także w dni powszednie o godzinach 6:30, 9:00 oraz 18:00. W planie wydarzenia znajduje się również spowiedź adwentowa w środę.

Spotkania tematyczne z ojcem Jędrzejewskim

Dodatkowo, w poniedziałek i wtorek o godz. 20:00, wierni będą mieli okazję uczestniczyć w specjalnie zaplanowanych spotkaniach tematycznych. To wyjątkowa okazja do pogłębienia swojej duchowości i przygotowania do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Kim jest o. Wojciech Jędrzejewski OP?

Ojciec Wojciech Jędrzejewski to nie tylko doświadczony kaznodzieja, ale także współtwórca Dominikańskiego Ośrodka Kaznodziejskiego. Jego działalność wykracza poza granice parafii – jako były katecheta, duszpasterz młodzieży i studentów, zyskał szacunek i uznanie. Swoją wiedzą dzielił się jako współpracownik różnych mediów, w tym Radia Plus i Religia.tv. Jest także autorem wielu publikacji, w tym książek takich jak "Fascynujące Zaproszenie" oraz "Ewangeliarz Dominikański".

Jego zaangażowanie w posługę Słowa, zarówno wśród duchownych, jak i świeckich, objawia się poprzez prowadzenie warsztatów czytania Pisma Świętego oraz indywidualnego coachingiem kaznodziejskim.


Źródło: Katolicka Wschowa, Dominikanie.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~mieszkaniec
16.11.2023 14:27

Może następnym razem księdza Piotra Natanka zaprosić. Ten to dobrze mówi, po naszemu.

avatar
~do mieszkaniec
16.11.2023 23:36

Świeckiego kaznodziei „laleczki Chucky” nikt nie przebije.

avatar
~Bronisław Beton Baton
17.11.2023 17:03

I podziękujemy za udane wybory z Bożą pomocą.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl