TworzymyGłos Regionu

reklama

Rap Stacja Festiwal 2022

- znamy wszystkich wykonawców

Środa, 11 maja 2022 o 09:05, aktualizacja Środa, 11 maja 2022 o 11:56, autor: 3
Rap Stacja Festiwal 2022

Ponad 50 artystów, 4 sceny, cała masa imprez towarzyszących i najlepszy, letni klimat rapowego święta - takim hasłem reklamuje swoje wydarzenie Rap Stacja Festiwal. W tym tygodniu poznaliśmy wszystkich wykonawców, którzy pojawią się na sławskich scenach. Na głównej scenie przy Jeziorze Sławskim - umiejscowionej na Nowej Plaży wystąpią największe i najpopularniejsze w ostatnim czasie gwiazdy tego gatunku muzycznego.

Natomiast na tzw. Old School Stage będziemy mogli zobaczyć kultowych już raperów jak Peja, Molesta Ewenement, Sokół czy też O.S.T.R. Jak co roku nie brakuje, także wydarzeń towarzyszących. Pierwszą z nich jest Rap Plaża to scena dj-ska, z którą festiwalowicze będą zaczynać i kończyć dzień gdy tylko koncerty główne się zakończą, Rap Plaża zaczyna granie. Drugą niespodzianką jest bitwa freestyle, spośród uczestników, którzy zgłoszą się do udziału, zostaną wyłonione 4 osoby, które dzień później staną do boju o puchar Rap Stacji z profesjonalnymi freestylowcami! Kolejną imprezą będzie Red bull Container - to już tradycja festiwalu, która funkcjonuje od początku trwania tego festiwalu. To tam zaczyna i kończy się festiwal oprócz grania przed i po koncertach organizowane będą bitwy, warsztaty i pokazy! Na tej właśnie scenie pojawią się najwięksi DJ-e z całej Polski

Już teraz zapraszamy do Sławy na ośrodek Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku - to tam w drugi weekend lipca odbędzie się wielkie muzyczne święto. 

(WG)

fot. (RAP STACJA FESTIWAL)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Roza
13.05.2022 18:19

Czy rap to wogóle muzyka czy psie gadanie. Hauhau

avatar
~Agoraphobic_Nosebleed
23.05.2022 19:18

Proszę przestać być ignorantem. Łatwiej się żyje, gdy głowa pozostaje otwarta na muzykę. Bo bez dwóch zdań - rap jest muzyką. Miau miau ;)

avatar
~Ra-ra-rap+
24.05.2022 10:05

Rap jest muzyką jak dotyczy spraw z życia czy to spraw społecznych, czy to politycznych !!!!, a zwłaszcza jak wytyka głupiznę polityczna aktualnie rządzących ..... ich obłudę i cynizm w stosunku do suwerena !!!!!. TO JEST RAP!!!!!!. A podwórko polityczne Wschowy aż się prosi o takie teksty !!!!!. To prawi jak te premie w dobie kryzysu ministerstwa finansów dla pracowników za coś czego tak faktycznie nie ma , tj. "Polski Ład - Bezład" !!!!!!.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl