TworzymyGłos Regionu

reklama

Rap Stacja Festiwal

- w następnym tygodniu!

Piątek, 01 lipca 2022 o 08:19, aktualizacja Wtorek, 19 lipca 2022 o 12:04, autor: 0
Rap Stacja Festiwal

Ponad 50 artystów, 4 sceny, cała masa imprez towarzyszących i najlepszy, letni klimat rapowego święta - takim hasłem reklamuje swoje wydarzenie Rap Stacja Festiwal. Poznaliśmy wszystkich wykonawców, którzy pojawią się na sławskich scenach. Na głównej scenie przy Jeziorze Sławskim - umiejscowionej na Nowej Plaży wystąpią największe i najpopularniejsze w ostatnim czasie gwiazdy tego gatunku muzycznego.

Natomiast na tzw. Old School Stage będziemy mogli zobaczyć kultowych już raperów – weteranów. Jak co roku nie brakuje, także wydarzeń towarzyszących. Pierwszą z nich jest Rap Plaża to scena dj-ska, z którą festiwalowicze będą zaczynać i kończyć dzień gdy tylko koncerty główne się zakończą, Rap Plaża zaczyna granie. Drugą niespodzianką jest bitwa freestyle, spośród uczestników, którzy zgłoszą się do udziału, zostaną wyłonione 4 osoby, które dzień później staną do boju o puchar Rap Stacji z profesjonalnymi freestylowcami! Kolejną imprezą będzie Red bull Container - to już tradycja festiwalu, która funkcjonuje od początku trwania tego festiwalu. To tam zaczyna i kończy się festiwal oprócz grania przed i po koncertach organizowane będą bitwy, warsztaty i pokazy! Na tej właśnie scenie pojawią się najwięksi DJ-e z całej Polski. Odbędą się też atrakcje dla graczy – strefa geaming’owa czy też basketball’owa. Znajdzie się coś dla twórców, gdyż przeprowadzane będą także warsztaty graffiti. Jednym słowem, podczas tego weekendu każdy sympatyk tej społeczności znajdzie w Sławie coś dla siebie.

Już teraz zapraszamy do Sławy na ośrodek Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku - to tam w drugi weekend lipca odbędzie się wielkie muzyczne święto. 

(WG)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl