TworzymyGłos Regionu

reklama

Rap Stacja 2024. Znamy szczegóły festiwalu - data, bilety, artyści

Czwartek, 26 października 2023 o 12:29, aktualizacja Wtorek, 28 listopada 2023 o 10:03, autor: 0
Rap Stacja 2024. Znamy szczegóły festiwalu - data, bilety, artyści

Sława, miejscowość znana głównie jako kurort nad jeziorem, w lipcu 2024 roku stanie się sercem polskiego rapu. Rap Stacja Festiwal po raz kolejny zaprasza miłośników muzyki, kultury ulicznej oraz aktywnego wypoczynku na trzydniową imprezę pełen atrakcji.

Pełen akcji program

Rap Stacja, która startuje 10 lipca i potrwa do 13 lipca, obiecuje intensywny program. Oprócz koncertów czołowych artystów sceny rapowej, uczestnicy będą mogli zaangażować się w takie aktywności jak freestyle, graffiti, breakdance, basket, czy sporty wodne takie jak wakeboarding.

"Mamy mnóstwo pomysłów, więc możecie być pewni – ponownie przygotujemy najlepszą imprezę lata!" - podkreślają organizatorzy.

Przyjedź wcześniej i poczuj klimat festiwalu

Choć oficjalnie festiwal rozpoczyna się w środę, organizatorzy zachęcają do wcześniejszego przybycia. Już od wtorku planowane są imprezy w miejscowych klubach. Uczestnicy będą mogli podziwiać proces budowy festiwalu, korzystając jednocześnie z uroków letniego wypoczynku w kurorcie nad jeziorem.

Noclegi i komunikacja

W okolicy Sławy znajduje się spora baza noclegowa. Niemniej jednak organizatorzy przewidują, że może zabraknąć miejsc. Dlatego zaplanowano stałe połączenia autobusowe z pobliskimi ośrodkami wypoczynkowymi w Boszkowie i Wieleniu.

Dla tych, którzy chcą poczuć pełnię festiwalowego doświadczenia, przygotowano pole namiotowe zlokalizowane zaledwie 5 minut od głównej sceny.

Uwaga! Na polu namiotowym impreza trwa 24h. Jeśli cenisz sobie spokój, to miejsce może nie być dla Ciebie.

Bogaty line-up na 5 scenach

Chociaż pełny skład artystów zostanie ogłoszony pod koniec listopada, już teraz organizatorzy zapowiadają trzy sceny koncertowe: Main, Old School i Green oraz dwie sceny dla DJ-ów. Organizatorzy Rap Stacji od lat stawiają na szeroki line-up, w którym nie brakuje najważniejszych reprezentantów polskiej sceny hip-hopowej. Jeszcze podczas Rap Stacja Festiwal 2023 swój udział w nadchodzącej edycji zapowiedział Żabson, jesteśmy pewni, że do swojej rodzinnej miejscowości przyjedzie także Mata.

Pierwszym oficjalnym headlinerem został PRO8L3M. Ogłoszono także, że na głównej scenie wystąpi twórca utworu „Jeremy Sochan”, czyli OKI.

Bilety będą dostępne od 15 listopada na portalu Biletomat.

Zachęcamy do śledzenia aktualności:

Zaplanuj już teraz swój weekend w Sławie i dołącz do festiwalowej euforii!

Źródło: Rap Stacja Festiwal

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl