TworzymyGłos Regionu

reklama

Radni za boiskiem w Przyczynie Górnej i Siedlnicy

Wtorek, 05 października 2021 o 12:14, autor: 1
Radni za boiskiem w Przyczynie Górnej i Siedlnicy

Jedną ze zmian budżetowych, jaką zaproponowano podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej we Wschowie, było dofinansowanie projektów przebudowy boiska sportowego w Przyczynie Górnej oraz nawodnienia boiska w Siedlnicy.

Oba zadania uzyskały dofinansowanie ze środków finansowych Województwa Lubuskiego, jednak m.in. w związku z drastycznym wzrostem cen usług budowlanych, wykonanie tych projektów będzie kosztować więcej.

Cieszę się, że rada miejska zauważa konieczność rozwoju bazy sportowej na obszarach wiejskich. Mam nadzieję, że dzięki temu, iż obiekty sportowe będą atrakcyjniejsze, uda nam się zaktywizować młodzież i dorosłych do prowadzenia zdrowego, sportowego stylu życia.

Tekst/foto: fb.com/KonradAntkowiak

 

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Gość
06.10.2021 13:58

Dziękuje za dofinansowanie obiektów sportowych w Przyczynie Górnej i Siedlnicy a co z Kacze Dołkami myśle ,ze Wschowski Klub Motocrossowy został odsunięty na boczny tor potrzebuje pomocy dofinansowanie tylko dla Siedlnicy i Górna Przyczyny jednak radni dobrze pracują i dotrzymują słowa

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl