TworzymyGłos Regionu

reklama

Puk Puk Kultura w Krążkowie

Poniedziałek, 23 maja 2016 o 16:01, autor: 0
Puk Puk Kultura w Krążkowie

22 maja 2016r. w Krążkowie odbyło się spotkanie kulturalne pod nazwą „puk...puk... KULTURA! Tropem Śreniowiecza”. Grupa teatralna z Domu Kultury w Ciosańcu odegrała „Legendę o Sławie”, były też tańce średniowieczne i współczesne w wykonaniu dzieci z domów kultury w Sławie i Ciosańcu.

Dużo śmiechu i zabawy przyniosły wspólne gry i zabawy takie jak narty bolkowskie, wyścig w miskach, spacer nosiwody, średniowieczny bilard. Najmłodsi mogli zrobić sobie oryginalną biżuterię, czy też spróbować swoich sił w konkursie na herb Krążkowa. Uczestnicy otrzymywali słodycze i nagrody. Był też czas na słodkie co nieco, przygotowane przez Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet- filię w Krążkowie.
Organizatorzy: Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie, Sołectwo Krążkowo oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sławie.

 

M. Pełka

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl