TworzymyGłos Regionu

reklama

Przyszedł do komisariatu zapytać, czy nie jest poszukiwany. Nie zgadniesz, jaką odpowiedź usłyszał...

Czwartek, 01 lutego 2024 o 11:14, autor: 1
Przyszedł do komisariatu zapytać, czy nie jest poszukiwany. Nie zgadniesz, jaką odpowiedź usłyszał...

W Komisariacie Policji w Sławie doszło do zdarzenia, które zaskoczyło nawet doświadczonych funkcjonariuszy. Pewien 27-letni mężczyzna, w towarzystwie dwóch kobiet, postanowił osobiście sprawdzić, czy nie jest przypadkiem osobą poszukiwaną. Ta nietypowa inicjatywa zakończyła się jego zatrzymaniem i przewiezieniem do Aresztu Śledczego w Zielonej Górze, gdzie czeka go odbycie 3-letniej kary pozbawienia wolności.

Zaskakująca decyzja i jej konsekwencje

Zdarzenie miało miejsce w środowe popołudnie (31 stycznia), kiedy to młody mężczyzna wraz z partnerką i jeszcze jedną kobietą pojawił się w komisariacie z nietypowym pytaniem. Dzielnicowi, zaskoczeni takim obrotem spraw, przystąpili do weryfikacji w systemie policyjnym. Okazało się, że 27-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Lubaniu za przestępstwo przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji.

Zatrzymanie i dalsze postępowanie

Podczas wizyty w komisariacie okazało się, że mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów tożsamości, dysponując jedynie kserokopią paszportu. Oryginał dokumentu został mu wcześniej zatrzymany przez Straż Graniczną. Po stwierdzeniu poszukiwania, 27-latek został zatrzymany i tego samego dnia przewieziony do Aresztu Śledczego w Zielonej Górze.

Źródło: KPP Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~starość opóściła błyskotliwość
01.02.2024 15:34

Nie wierzę, Wasza fantazja jest większa od cierpliwości góry.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl