TworzymyGłos Regionu

reklama

Przystanek szkolny we Wróblowie

Czwartek, 09 listopada 2023 o 14:18, autor: 0
Przystanek szkolny we Wróblowie

Jak wiadomo, gmina Sława pozyskała w ostatnim czasie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg dofinansowanie na zadanie pn. "Budowa zatoki autobusowej w miejscowości Wróblów". Z początkiem tygodnia została podpisana umowa z wykonawcą - Usługi Ogólnobudowlane Piotr Zygmanowski ze Spokojnej. W ramach zadania wykonana zostanie zatoka autobusowa o szerokości 3 metrów, peron dla pieszych oraz ciąg pieszy o długości 76 metrów.

Inwestycja na pewno korzystnie wpłynie na jakość życia, a co najważniejsze bezpieczeństwo mieszkańców wsi. Szczególnie teraz, w okresie nauki szkolnej.
Łączna wartość inwestycji wynosi 106.553,46 zł, z czego 85.242,77 zł to kwota pozyskanych środków z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Natomiast wkład własny gminy Sława to 21.310,70 zł. Przedsięwzięcie powinno zakończyć się do 20 grudnia br.
REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl