TworzymyGłos Regionu

Przemysław Kuchcicki nowym instruktorem w CKiR

Piątek, 09 września 2011 o 15:15, autor: 6 1396
Przemysław Kuchcicki nowym instruktorem w CKiR

Centrum Kultury i Rekreacji wprowadza nową sekcję modelarską, tym razem związaną z modelami kartonowymi. Zajęcia będzie prowadził Przemysław Kuchcicki. Czwartkowe spotkania (15 września), poświęcone będą młodzieży gimnazjalnej, a piątkowe (16 września) uczniom szkoły podstawowej nr 1 i 2

Cztery spotkania co tydzień, po półtora godziny w jednej placówce - tak wygląda plan zajęć. CKiR gwarantuje dostarczenie wycinanek do sklejania modeli kartonowych – mówi dyrektor CKiR, Piotr Chałupka – oraz opłaci instruktora. Szkoły natomiast zapewniają dostęp do pomieszczeń, w których odbywać się będą zajęcia.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

avatar

avatar
~aga
09.09.2011 15:49

To radnemu wolno prowadzić działalność w placówkach podległych samorządowi i otrzymywać za to wynagrodzenie? Radnemu Kościółko nie pozwolono handlować kubkiem kawy a radny Kuchcicki dostanie do diety dwynagrodzenie?Jak to się ma ustawy samorządowej?Czy ktoś wie?

avatar
~tom
10.09.2011 11:13

No tak pan Chałupka nie ma problemu żeby dać stołek radnemu natomiast basztę doprowadzają do zamknięcia mimo, że wiele osób miało okazję napić się herbaty za darmo!, obejrzeć animację lub wystawę i w miłym towarzystwie spędzić weekend. Teraz baszta nie ma kustosza bo P. Kościółko jest radnym....jednak w tym przypadku ustawa nie dotyczy tylko radnego Kuchcickiego

avatar
~gnom
10.09.2011 11:51

nie ma czegoś takiego jak darmowa herbata. za tą herbatę zapłacił UMiG a więc my. Proszę przeczytać przepisy i wtedy w głowię się rozjaśni dlaczego radny Kuchcicki, swoją drogą desant S.O.S idzie sprawnie, może pracować w Domu Kultury a np. radna Awsiukiewicz w Spółce Komunalnej.

avatar
~gabi
10.09.2011 12:23

Radny był najpierw w SIS ie,potem przeszedł do opozycji (ugrupowania byłego burmistrza),niedawno zakręcił się koło obecnego burmistrza,teraz jest w SOS.Przy następnych wyborach lokalnych zastanówcie się ludzie na kogo głosujecie ,czy mozna komus takiemu ufać?!

avatar
~tomasz
12.09.2011 09:08

Pan Patryk należy (mam wrażenie) do stowarzyszenia Baszta. stowarzyszenie może zatrudnić Pana Patryka, albo on sam może działąć jak wszyscy inni we wschowskich stowarzyszeniach NIEODPŁATNIE. w końcu o to w stowarzyszeniach chodzi.

avatar
~pola
12.09.2011 21:50

a podobno była o mowa o oszczędnościach a tu proszę ... coż za niespodzianka!!! jeszcze trochę i będziemy tu mieli drugą Sycylię !!!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl