TworzymyGłos Regionu

reklama

Przekazanie sprzętu dla OSP [ZDJĘCIA]

Czwartek, 29 lipca 2021 o 15:51, aktualizacja Czwartek, 29 lipca 2021 o 16:04, autor: 2
Przekazanie sprzętu dla OSP [ZDJĘCIA]

Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa Konrad Antkowiak wraz z bry. Krzysztofem Piaseckim Komentandantem Państwowej Straży Pożarnej we Wschowie oraz Andrzejem Nowickim – Prezesem Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP we Wschowie przekazali sprzęt ratowniczo-gaśniczny dla jednostek OSP ze Wschowy, Konradowa i Siedlnicy. 

Podziękowania za okazaną pomoc w zakresie modernizacji sieci łączności radiowej na potrzeby jednostek ochrony przeciwpożarowej w 2020 r. otrzymał burmistrz Konrad Antkowiak. Wręczył je bry. Krzysztofem Piaseckim w imieniu kierownictwa Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej we Wschowie, funkcjonariuszy i pracowników.

Spotkanie było także okazją do obejrzenia odzyskanego elementu wozu gaśniczego, który został niegdyś wyprodukowany we Wschowie.

Źródło/foto: Konrad Antkowiak.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~OSP Lgiń
29.07.2021 16:15

Nie wiem czy to celowe działanie, ale po raz kolejny została pominięta nasza jednostka. Dodam że nawet z OSP Konradowo nikogo nie było, choć też sprzęt otrzymali.

avatar
~do osp lgiń
29.07.2021 20:06

Prezes OSP Lgiń na zdjęciach jest

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl