TworzymyGłos Regionu

reklama

Przedszkole roku - plebiscyt Gazety Lubuskiej.

I miejsce dla Niepublicznego Przedszkola Sióstr Salezjanek

Czwartek, 14 kwietnia 2022 o 18:08, aktualizacja Czwartek, 14 kwietnia 2022 o 18:25, autor: 1
Przedszkole roku - plebiscyt Gazety Lubuskiej.

W miniony piątek, 8 kwietnia, w Sali Widowiskowej Sulechowskiego Domu Kultury odbyło się podsumowanie Plebiscytu Edukacyjnego za rok 2021.

Niepubliczne Przedszkole Sióstr Salezjanek we Wschowie zajęło I miejsce w powiecie wschowskim w kategorii Przedszkole Roku 2021. Przedszkole otrzymało dyplom gratulacyjny, a także Voucher na promocję placówki na łamach "Gazety Lubuskiej" lub serwisów internetowych gazetalubuska.pl bądź naszemiasto.pl w kwocie 3000 zł.

Dyplom otrzymała również siostra Lucyna Bieńkowska za zajęcie I miejsca w powiecie wschowskim w kategorii Nauczyciel Przedszkola w Plebiscycie Edukacyjnym 2021.

Jak mówią organizatorzy Plebiscytu: ”Organizując plebiscyt edukacyjny chcieliśmy nagrodzić najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli. Takich, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, ale także mają umiejętność nawiązywania relacji, cieszą się autorytetem i sympatią uczniów oraz rodziców. Nauczycieli z pasją. W plebiscycie nagrodziliśmy także placówki edukacyjne: przedszkola, szkoły i uczelnie, które zasługują na miano najbardziej przyjaznych, wyróżniają się podejściem do ścieżki edukacyjnej, a także ciekawą ofertą nauczania”.

Podczas uroczystej gali pan Janusz Życzkowski – Redaktor Naczelny Gazety Lubuskiej oraz pani Katarzyna Pernal-Wyderkiewicz – Wicekurator Oświaty, wręczyli nagrody siostrze Lucynie Filip – dyrektorowi przedszkola i siostrze Lucynie Bieńkowskiej – nauczycielce przedszkola. Gratulujemy!

Tekst: Niepubliczne Przedszkole Sióstr Salezjanek we Wschowie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~operetka
22.04.2022 11:17

Niepubliczne Przedszkole Sióstr Salezjanek we Wschowie GÓRĄ - Brawo

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl