TworzymyGłos Regionu

reklama

Przedszkolaki ze Wschowy rywalizowały w XXIII Olimpiadzie Sportowej (RELACJA)

Środa, 29 marca 2023 o 19:07, aktualizacja Środa, 29 marca 2023 o 19:33, autor: 1
Przedszkolaki ze Wschowy rywalizowały w XXIII Olimpiadzie Sportowej (RELACJA)

W sali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 we Wschowie odbyła się już XXIII Olimpiada Sportowa dla Przedszkolaków organizowana przez Przedszkole nr 5 we Wschowie. Patronat nad wydarzeniem objął burmistrz Konrad Antkowiak.

W konkurencjach zręcznościowo-sprawnościowych rywalizowały dzieci z sześciu wschowskich przedszkoli. Wszyscy uczestnicy otrzymali medale i upominki ufundowane przez burmistrza Konrada Antkowiaka.

Zwycięzcą tegorocznej Olimpiady okazało się Przedszkole nr 5 „Słoneczne Przedszkole”. Dzieci z "Piątki" wywalczyły Puchar Przechodni Burmistrza Miasta i Gminy Wschowa. Drugie miejsce zdobyły dzieci z Przedszkola nr 1 „Tu mieszka bajeczka”, a trzecie miejsce przypadło Niepublicznemu Przedszkolu „Słoneczko”.

W jury zasiedli: Sekretarz UMiG Wschowa - Pani Agata Michałowska, dyrektor SP 3 we Wschowie - Pani Małgorzata Goździcka-Marciniak, dyrektor CKiR we Wschowie - Pan Piotr Kokorniak oraz Pan Marek Krembuszewski. 

Olimpiada Sportowa dla Przedszkolaków to wydarzenie, które integruje dzieci i daje im okazję do wspólnej zabawy oraz zdrowej rywalizacji.

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom tegorocznej Olimpiady Sportowej dla Przedszkolaków. Mamy nadzieję, że za rok zobaczymy tyle samo zapału i radości na twarzach dzieci.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Piotrek
30.03.2023 13:38

Z tego co wyczytałem na stronie przedszkola nr 5 medale i czesc nagrod zaspinsorowal Bank Spółdzielczy, ale impreza fajna.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl