TworzymyGłos Regionu

Przed wakacyjnym wyjazdem warto sprawdzić autokar

Środa, 06 lipca 2022 o 10:49, autor: 0 291
Przed wakacyjnym wyjazdem warto sprawdzić autokar

Pełną parą ruszyły upragnione wakacje. Chcąc być pewnym, że nasze pociechy bezpiecznie dotrą do celu wschowscy policjanci ruchu drogowego zachęcają do zgłoszenia autokaru do kontroli. Miejscem kontroli będzie zatoczka autobusowa przed siedzibą KPP Wschowa. Można również wskazać konkretne, bezpieczne miejsce, gdzie spokojnie będzie można przeprowadzić kontrolę. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia, które z pewnością usprawnią naszą pracę. Zgłoszenia dokonywać można pod nr tel: 47 79 43 211 lub od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00 pod nr 47 79 43 220.

Zachęcamy do zgłaszania autokarów wycieczkowych do kontroli przed podróżą. Aby zgłosić taką kontrolę, należy zadzwonić do oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji we Wschowie pod nr 47 79 43 211 lub do Wydziału Prewencji wschowskiej Policji pod nr 47 79 43 220 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00.

Wcześniejsze zgłoszenie weryfikacji pojazdu oraz kierowcy usprawni pracę wschowskiej drogówki i nie narazi najmłodszych na kilkuminutowe oczekiwanie na wyjazd. Specjaliści ruchu drogowego zjawią się we wskazanym przez zgłaszającego miejscu.

Miejscem wyznaczonym będzie zatoczka autobusowa przed Komendą Powiatową Policji we Wschowie.

Pamiętajmy, że bezpieczeństwo nasze i naszych pociech jest najważniejsze. Zgłosić autokar do kontroli może każdy rodzic, nie tylko organizator.

komisarz Maja Piwowarska

Oficer Prasowy KPP Wschowa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl