TworzymyGłos Regionu

Przed sławiankami wystąpił Tadeusz Urbański

- koncert z okazji Dnia Kobiet (VIDEO)

Poniedziałek, 06 marca 2023 o 00:22, aktualizacja Poniedziałek, 06 marca 2023 o 09:53, autor: 0 1104
Przed sławiankami wystąpił Tadeusz Urbański

W niedzielę, 5 marca, z okazji Dnia Kobiet w auli Szkoły Podstawowej im. Franciszka Niewidziajły w Sławie odbył się koncert słowno-muzyczny, którego gwiazdą był Tadeusz Urbański - uczestnik The Voice Senior. Podczas występu artysta zaprezentował największe przeboje z repertuaru Krzysztofa Krawczyka w programie "Kobieta w poezji i muzyce polskiej".

Tadeusz Urbański wraz z zespołem Tedy Band wykonał wspaniałe interpretacje utworów Krzysztofa Krawczyka. Koncert dopełniły interesujące anegdoty związane z życiem i twórczością zmarłej gwiazdy. Artyści przypomnieli zebranym największe przeboje, takie jak "Chciałem być", "Parostatek" czy "Rysunek na szkle". A wszystko to w ramach prezentu z okazji Dnia Kobiet dla mieszkanek gminy Sława.

Na koncert w ramach Dnia Kobiet zaprosili Burmistrz Sławy, Cezary Sadrakuła oraz Dyrektor Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku, Tomasz Krzymiński.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl