Przed nami druga kolejka III Ligi Koszykarzy

Czwartek, 08 października 2015 o 10:42, autor: 2

W sobotę o godzinie 17.00 na Sali sportowej przy Gimnazjum nr 2 mecz drugiej kolejki III Ligi Mężczyzn rozegra WSTK.

W poprzedniej kolejce zawodnicy z naszego powiatu ulegli na własnej hali KKS Turów Zgorzelec SA. Już w pierwszej kwarcie goście pokazali, że WSTK czeka ciężki mecz. Przyjezdni tą część meczu wygrali 17:20. Nie załamało to jednak koszykarzy z naszego regionu, którzy do przerwy doprowadzili do remisu 35:35. Niestety to było wszystko na co w ubiegłym tygodniu stać było graczy WSTK. Kolejne dwie partie przegrali i końcowy rezultat spotkania wyniósł 77:84. Mamy nadzieję, że w tym tygodniu w starciu z SKM Lubin koszykarze WSTK będą mieli lepszą końcówkę i zainkasują zwycięstwo w tym meczu. Wszystkich sympatyków i kibiców zapraszamy w sobotnie popołudnie na ten mecz. (olek)