TworzymyGłos Regionu

Projekt się rozwija

Piątek, 17 maja 2019 o 13:00, autor: 0
Projekt się rozwija

16 maja 2019 roku w Starostwie Powiatowym we Wschowie odbyło się kolejne spotkanie grupy sterującej w ramach realizacji projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Wschowskim”.

Omówiono między innymi dotychczasowe postępy oraz plan działania partnerów w zakresie realizacji kursów/szkoleń uczniów i nauczycieli na kolejne okresy rozliczeniowe, analizowano strategię organizacji Powiatowych Targów Zawodowych oraz przedstawiono postępy prac związanych z realizacją zadań w zakresie doradztwa, staży i praktyk u pracodawców. Projekt realizowany jest z poszanowaniem zasad równości szans i niedyskryminacji.

Na realizację projektu władze Powiatu pozyskały dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020, Oś Priorytetowa VIII Nowoczesna edukacja, 8.4 Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego, 8.4.1 Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego – projekty realizowane poza formułą ZIT.

Całkowity koszt realizacji projektu: 4.384.106,22 zł.
Kwota dofinansowania: 4.088.617,46 zł.
Projekt realizowany będzie do 30.06.2022.

Źródło: PW

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl