TworzymyGłos Regionu

Praca w CKiR. Poszukiwany specjalista ds. organizacji imprez

Wtorek, 08 października 2024 o 12:26, autor: 4

Ogłoszono nabór na stanowisko specjalisty ds. organizacji imprez w Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie. Poszukiwany jest kandydat z doświadczeniem w organizacji wydarzeń kulturalnych dla różnych grup wiekowych.

Zakres obowiązków specjalisty ds. organizacji imprez

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizowanie wydarzeń kulturalnych dla różnych grup wiekowych – dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Do jej zadań należeć będzie również przygotowanie kalkulacji oraz rozliczeń powierzonych wydarzeń. Wymagana jest także umiejętność prowadzenia korespondencji, zgodnie z obowiązującymi przepisami, takimi jak ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych oraz ustawa o imprezach turystycznych.

Kandydat będzie współpracował z różnymi działami CKiR, a jego działalność musi być zgodna z przepisami prawa, w tym z ustawą o zamówieniach publicznych. Ważnym elementem pracy będzie także pozyskiwanie środków zewnętrznych, w tym przygotowywanie wniosków o dofinansowanie oraz ich rozliczanie.

Specjalista ds. organizacji imprez będzie odpowiedzialny za prowadzenie profilów w mediach społecznościowych, strony internetowej CKiR, redagowanie artykułów oraz przygotowywanie fotorelacji zgodnie z przepisami ustawy o dostępności cyfrowej stron internetowych.

Osoba zatrudniona będzie również tworzyła materiały promocyjne, regulaminy oraz inne potrzebne dokumenty, wykorzystując narzędzia graficzne.

Oczekiwania wobec kandydatów

Od kandydatów oczekuje się m.in. umiejętności pracy w zespole, dyspozycyjności do pracy popołudniowej i weekendowej oraz prawa jazdy kategorii B. Ważnym wymaganiem jest znajomość obsługi komputera oraz narzędzi graficznych, a także doświadczenie na podobnym stanowisku.

Co oferuje CKiR?

Centrum oferuje stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę, możliwość awansu oraz pracę w zespole. Aplikować można wysyłając podanie wraz z CV na adres e-mail: sekretariat@ckir.wschowa.pl. Więcej informacji pod numerem telefonu: 65 540 23 36.

Źródło: CKiR

POLECAMY

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Marcin
08.10.2024 13:23

Ja chciałbym się tylko przypomnieć w tym miejscu, iż nie wyznaczono jeszcze nowej daty przełożonej zabawy tanecznej w Parku Tysiąclecia (Nad Stawami). Pierwotnie miała się odbyć 28.07.2023 r. i grać miał DJ Karlos. Po prawie 15 miesiącach nadal cisza.

avatar
~Wschowianin
08.10.2024 21:48

No to współczuję kandydatowi .

avatar
~m.
09.10.2024 16:31

A już myślałam, że potrzebują wodzireja...

avatar
~Czytelnik
10.10.2024 12:39

Do dyrektora. Ja jestem chetny sprowadze takie grupy jak SMOKIE,,DEEP PURPLE,, i wiele innych atrakcji tylko czy dyrekcja zaplaci za to . Mozna tez sciągnac pana ktory jest na youtbie wystarczy wpisac ,,Rico keyboard. , wschowa by wreszcie zobaczyla jak powinno sie bawic

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl