TworzymyGłos Regionu

Pożegnają zimę na sportowo - zbliża „Wieś Trail” w Olbrachcicach

Wtorek, 21 lutego 2023 o 13:06, aktualizacja Wtorek, 21 lutego 2023 o 13:53, autor: 0
Pożegnają zimę na sportowo - zbliża „Wieś Trail” w Olbrachcicach

Zapraszamy do spędzenia aktywnego czasu podczas cyklu spotkań rekreacyjno-biegowych „Wieś Trail”, które organizują Centrum Kultury i Rekreacji oraz Stowarzyszenie Aktywna Wschowa. Tym razem, drugie biegowe spotkanie odbędzie się w Olbrachcicach, 19 marca o godzinie 11:00 pod hasłem "Bieg Wiosenny". W ramach wydarzenia, na każdego uczestnika czekają atrakcje związane z tematyką biegu.

Nie masz pomysłu na aktywny weekend? Przyjedź na bieg w Olbrachcicach, uczestnictwo jest bezpłatne. Zrób coś dla swojego zdrowia, pobiegnij lub po prostu pospaceruj. Nie musisz martwić się o swoje dzieci, dla nich przygotowano specjalne atrakcje na sali wiejskiej.

Organizatorzy przygotowali oznaczone trasy leśne i śródpolne o długości 9km oraz 5km. Bieg ma charakter rekreacyjny, czasy nie są mierzone, nie ma numerów startowych. Z pewnością będzie miło, rodzinnie i przede wszystkim aktywnie. Uczestnicy biegu otrzymają pamiątkowe medale, co stanowi dodatkowy powód, aby przyjść na to wyjątkowe wydarzenie. 

„Wieś Trail” rozpoczęło się w Siedlnicy. Podczas pierwszego biegu na starcie zameldowało się 36 biegaczy i biegaczek. Hasłem przewodnim imprezy był "Bieg walentynkowy". Każdy na mecie otrzymał pamiątkowy medal w formie puzzla, ufundowany przez Urząd Miasta i Gminy Wschowa.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl