TworzymyGłos Regionu

Pożar w Przyczynie Górnej. Palił się warsztat samochodowy (ZDJĘCIA)

Piątek, 21 października 2022 o 09:56, aktualizacja Piątek, 21 października 2022 o 11:02, autor: 0 5572
Pożar w Przyczynie Górnej. Palił się warsztat samochodowy (ZDJĘCIA)

Około godz. 4:30 rozpoczęła się akcja gaszenia pożaru w jednym z warsztatów samochodowych w Przyczynie Górnej. W wyniku pożaru dach zawalił się do środka budynku. Na szczęście nikomu nic się nie stało. W akcji gaśniczej udział wzięło 9 zastępów straży pożarnej.

Na miejsce oprócz strażaków udali się Marek Solecki - Kierownik Referatu ds. Zarządzania Kryzysowego UMiG Wschowa oraz Witold Skorupiński - Komendant Straży Miejskiej we Wschowie. 

- Z przekazanych informacji wynika, że prócz strat materialnych nie ucierpiał żaden z mieszkańców i pracowników - potwierdza burmistrz Konrad Antkowiak. - W akcji gaśniczej udział biorą wszystkie zastępy gminnych OSP. Dziękuję za Waszą prace! Sołectwo Przyczyna Górna z sołtysem Ryszardem Grysem przygotowali w świetlicy wiejskiej miejsce do ogrzania się i ciepłe napoje dla pracujących przy akcji strażaków. Za co również dziękuję! Aktualnie trwa usuwanie skutków pożaru na pogorzelisku.

Na tę chwilę przyczyny pożaru nie są znane.

Źródło/foto: Burmistrz MiG Wschowa Konrad Antkowiak

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl