TworzymyGłos Regionu

Powstaną nowe oświetlone przejścia dla pieszych

Wtorek, 23 listopada 2021 o 10:41, autor: 6 1503
Powstaną nowe oświetlone przejścia dla pieszych

Starosta Wschowski Andrzej Bielawski podpisał umowę o dofinansowanie dwóch zadań podnoszących bezpieczeństwo pieszych na terenie powiatu wschowskiego.

Chodzi o nastepujące zadania: “Poprawa bezpieczeństwa pieszych w ramach budowy wyniesionego przejścia dla pieszych wraz z oświetleniem – droga powiatowa 4209F w miejscowości Wschowa ul. Tadeusza Kościuszki” oraz “Poprawa bezpieczeństwa pieszych w ramach budowy wyniesionego przejścia dla pieszych wraz z oświetleniem – droga powiatowa 1011F w miejscowości Wschowa ul. Konradowska”.

Dofinansowane zostały ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w zakresie poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego na przejściach dla pieszych.

Źródło/foto: Starostwo Powiatowe we Wschowie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

avatar

avatar
~Swój
23.11.2021 12:15

Dziękujemy!

avatar
~Wschowianin z Kościuszki
23.11.2021 22:41

Dziękujemy Panie Starosto! Trzeba przyznać, że przejścia w tych miejscach są szczególnie niebezpieczne (zwłaszcza koło szkoły specjalnej)

avatar
~były radny
24.11.2021 05:22

Zastanawiam się do czego to dochodzi, mieszkańcy dziękuję za normalne wykonywanie obowiązków suto wynagradzanego urzędnika. Robię to na co dzień u mego pracodawcy i jakoś szczególnie mi nie dziękuje.

avatar
~Mieszkaniec
24.11.2021 21:34

Jestem pracodawcą i zatrudniam kilkoro pracowników. Jednym się należy wynagrodzenie i podziękowania a innym tylko wynagrodzenie. Taka różnica też u samorządowców

avatar
~PYTEK: -?
25.11.2021 08:21

KTO TU KOGO MA ZA GŁUPTAKÓW ????. Cytat: .....z wypowiedzi pewnego pana Profesora co do pojęcia "Głuptaków" !. Nich sobie każdy z nas zada to pytanie i odpowie jak długo można słuchać i oglądać tej obłudnej, bezwstydnej propagandy ???. Kim my dla nich jesteśmy????.

avatar
~PRZY OKAZJI...
28.11.2021 10:00

..."Ludzie współcześni nie czują już tego zła, które czynią..." Żałuj za grzechy!!!. - kto to powiedział ? - każdy Katolik powinien na to pytanie odpowiedzieć. 2 marca 1982 roku Objawiła się Matka Maryja w małej wiosce w Środkowej Afryce w Rwandzie .... - teraz 29 listopada 2021r przypada 40 jej Rocznica. W/g Maryi z Rwandy dziś wielu Ludzi nie potrafi już prosić o przebaczenie. Nie przyznaje się do tego, że źle postępuje..... . Ci ludzie ponownie swoim zachowaniem Krzyżują Syna Bożego - w/g słów Maryi z Rwandy!. Ludzie Ci przede wszystkim kierują się przywiązaniem do bogactwa i do pieniędzy... . Tak powstał "Różaniec do Siedmiu Boleści" - tajemnicza modlitwa, dziś odmawiana na całym świecie przez prawdziwych katolików!, a o której wierni zwłaszcza obecnie rządzący, którzy wmawiają nam, że sa wierzącymi i często widać ich na uroczystościach u Oj, Rydzyka.... . Musiał nam Wszystkim - a zwłaszcza tym przy władzy przypomnieć nam Sama Matka Jezusa .... . MOTTO ; - "można być w życiu człowiekiem uważającym się za wierzącego, a wcale się nie modlić ...." - co widać jak na dłoni u obecnie rządzących ... . TO KROK DO GRZECHU , TO KROK DO NIEWIARY ..... MOŻAN BYC POLITYKIEM OBECNYM MUNDUROWYM i KŁAMAĆ W IMIĘ BYCIA PRZY WŁADZY I W IMIĘ PRZYPISYWANIA SOBIE WIARY NA POKAZ !!!!!!.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl