TworzymyGłos Regionu

reklama

Powstała charytatywna grupa dla Michała Kurosza

Piątek, 20 października 2023 o 12:39, autor: 0
Powstała charytatywna grupa dla Michała Kurosza

W odpowiedzi na dramatyczne wydarzenia w życiu Michała Kurosza społeczność internetowa wyruszyła z pomocą. Grupa charytatywna na Facebooku, która została założona 4 lata temu, teraz skupia swoje siły, aby wspierać Michała w tych trudnych dla niego czasach. Nie brakuje na niej licytacji, które mają jeden cel - pomoc Michałowi.

Kim jest Michał Kurosz?

Michał jest szczęśliwym mężem i ojcem dwójki dzieci - Rozalki i Antosia. Zawsze stawiał rodzinę na pierwszym miejscu, dążąc do spędzania z nią jak najwięcej czasu. Zawodowo związany jest ze Starostwem Powiatowym, gdzie pracuje w wydziale geodezji. Po godzinach pracy, angażuje się w prowadzenie rodzinnego gospodarstwa rolnego, na którym się wychował. Michał z pasją podchodzi do koni i związanych z nimi aktywności. Regularnie organizuje dla swojej rodziny wycieczki konne po okolicznych terenach.

Tragiczny wypadek na gospodarstwie

16 września 2023 roku, podczas prac na gospodarstwie, Michał doznał poważnego wypadku. W trakcie obsługi kombajnu zbożowego doszło do tragicznego zdarzenia - Michał stracił prawą nogę, a jego lewa stopa została poważnie uszkodzona. Pomimo interwencji medycznej i licznych operacji, nie udało się uratować jego nogi, która została amputowana powyżej kolana.

Michał stoi obecnie przed wyzwaniem powrotu do pełnej sprawności. Potrzebne są nie tylko regularne zabiegi rehabilitacyjne, ale także zakup specjalistycznej protezy. Wszystko to wiąże się z ogromnymi kosztami, których Michał obecnie nie jest w stanie pokryć samodzielnie.

Apel Michała

Michał zwraca się z prośbą o wsparcie: "Chcę jak najszybciej wrócić do pełnej sprawności i do życia, którego prowadziłem". Zachęca do włączenia się w akcję charytatywną, która ma na celu zebranie środków na jego leczenie i rehabilitację.

Jak pomóc?

Chętni do pomocy mogą dołączyć do wspomnianej grupy charytatywnej na Facebooku. Przez nią już wielu ludziom udało się przekazać wsparcie osobom w potrzebie. Teraz grupa mobilizuje się, by pomóc Michałowi.

Link do grupy na Facebooku

Link do zbiórki internetowej

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl