TworzymyGłos Regionu

reklama

Powołany 2 w kinie CKiR - nie przegap tej projekcji!

Poniedziałek, 18 marca 2024 o 22:03, autor: 0
Powołany 2 w kinie CKiR - nie przegap tej projekcji!

Kino CKiR zaprasza na niezwykłe wydarzenie filmowe - projekcję "Powołanego 2", kontynuacji przeboju, który podbił serca milionów widzów w sieci. Po ogromnym sukcesie pierwszej części, film wraca w gwiazdorskiej obsadzie, obiecując jeszcze więcej emocji i niezapomnianych wrażeń. Seans odbędzie się 20 marca 2024 roku o godzinie 19:00.

Bilety dostępne już teraz!

Dla wszystkich chętnych, bilety na to wydarzenie są już dostępne online na kbq.pl/123137 oraz w sekretariacie CKiR od 7:30 do 15:30. To wyjątkowa okazja, by zanurzyć się w kontynuacji historii, która stała się prawdziwym fenomenem.

Co czeka widzów w "Powołanym 2"?

Tym razem śledzimy losy Arka, utalentowanego plastycznie chłopaka, który po miłosnym zawodzie niszczy ogrodzenie przypadkowego domu. Złość i frustracja prowadzą go do nieoczekiwanej sytuacji, kiedy to świadkiem jego wybryku jest ksiądz, bliski przyjaciel właściciela posesji. Duchowny stawia przed Arkiem nietypowy warunek: uniknie konsekwencji, jeśli pomoże w odnowieniu zniszczonego kościoła.

Co więcej, stara świątynia szybko staje się bezpiecznym schronieniem dla przyjaciół Arka, których życie niesie poważne zagrożenia. Ksiądz, pragnąc pomóc swoim młodym gościom, dzieli się z nimi czterema inspirującymi i prawdziwymi historiami, które mają moc zmienić ich życie.

Gwiazdorska obsada i prawdziwe historie

W głównych rolach "Powołanego 2" zobaczymy znane postaci polskiego kina i telewizji, takie jak Jakub Dmochowski, Marcin Kwaśny czy Wiktoria Gąsiewska. Film przedstawi również prawdziwe historie ludzi takich jak Bartłomiej Krakowiak czy Klaudia Tołłoczko, które stanowią fundament inspirujących przekazów płynących z ekranu.

Źródło: CKiR

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl