TworzymyGłos Regionu

Poważny wypadek na trasie Krzepielów-Przydroże

Motocyklistę przetransportował śmigłowiec LRP (ZDJĘCIA)

Poniedziałek, 28 marca 2022 o 10:37, aktualizacja Wtorek, 29 marca 2022 o 12:19, autor: 3 3070
Poważny wypadek na trasie Krzepielów-Przydroże

W niedzielne popołudnie, na drodze nr 319 między Krzepielowem a Przydrożem, doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch motocyklów i samochodu osobowego. W wyniku zdarzenia do szpitali trafiły dwie osoby. W sprawie dochodzenie prowadzi wschowska policja.

Do zdarzenia doszło w wyniku nieostrożności podczas manewru wyprzedzania. Kierująca pojazdem marki nissan 45-letnia mieszkanka Głogowa zjechała na lewy pas jezdni w momencie, gdy byli już na nim dwaj motocykliści.
29-letniemu mieszkańcowi Głogowa udało się wyminąć pojazd. Manewr zakończył wpadnięcim w poślizg. Mężczyźnie nic poważnego się nie stało. Mniej szczęścia miał 26-letni mieszkaniec powiatu wrocławskiego, który uderzył w tył osobówki. Mężczyzna doznał bardzo poważnych obrażeń i śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala w Nowej Soli.
Do szpitala w Głogowie przetransportowana karetką została kierująca nissanem. Kobieta, w wyniku zderzenia z motocyklem, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w przydrożne drzewo.

Wschowska policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie. W wyniku sprawdzeń okazało się, że 26-latek nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem i posiadał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Siły i środki zaangażowane w akcję:

GCBA Jelcz - OSP Krzepielów

GBA Iveco- OSP Stare Strącze

GBA MAN - JRG Wschowa

GBA Iveco- JRG Wschowa

Policja

Pogotowie ratunkowe

LPR

Źródło/foto: OSP Krzepielów, Lubuska policja

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Ona
28.03.2022 11:01

Jedna wazna sprawa, zrobiła nam się piękna wiosna, na drogę wyjechali motocykliści - ograniczenie prędkości do 90km/h na tej drodze dotyczy się również Was!!! Jechałam wczoraj ta trasa w momencie tego wypadku. Pojawiacie się w tych naszych lusterkach jak zjawy, nagle! Więc włącznie myslenie i nie będzie tyle ofiar na drogach ?

avatar
~Dawidp
28.03.2022 16:45

Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890

avatar
~Do gościa wykorzystującego cudze nieszczęście.
29.03.2022 10:24

Możesz spojrzeć spokojnie w lustro? Chyba nie.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl