TworzymyGłos Regionu

reklama

Potańcówka w Parku Tysiąclecia odwołana z powodu złej pogody

Piątek, 28 lipca 2023 o 09:33, autor: 2
Potańcówka w Parku Tysiąclecia odwołana z powodu złej pogody

Mieszkańcy Wschowy i okolic, którzy planowali spędzić wieczór na potańcówce w Parku Tysiąclecia, muszą zmienić swoje plany. Dzisiejsza impreza została odwołana z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych - informuje organizator.  

Zła pogoda przekreśliła plany

Wydarzenie miało odbyć się dziś, 28 lipca. Jednak natura miała inne plany. Zła pogoda uniemożliwiła przeprowadzenie potańcówki w zaplanowanym terminie.

Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie w oficjalnym komunikacie poinformowało: "W związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi dzisiejsza potańcówka w Parku 1000-lecia zostaje odwołana".

Nowy termin? Bądźcie czujni!

Choć wiele osób czekało z niecierpliwością na zabawę pod chmurką, będą musieli poczekać trochę dłużej. Organizatorzy zapewniają jednak, że impreza odbędzie się w innym terminie.

"Wydarzenie odbędzie się w innym terminie o czym będziemy Państwa informować" - czytamy w oświadczeniu.

Na potańcówkę pod gołym niebem przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Jadzia
28.07.2023 14:11

Ajajaaaa, a ja jusz nowe buty sobie kópiłam na tą okoliczność i jednego jabłecznika (na dwuch z Andzią). Szkoda mojich kosztów, mszalne nie zmarnieje, ale psycha ma drame .

avatar
~Mika
29.07.2023 16:58

No i cóż- niespodzianka ! Ja też przygotowalam sie ! Głowa umyta ,fryzura zrobiona , kieca do samej ziemi,buty na obcasie i.... figa! pogoda płata figle !!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl