8 października 2020 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego we Wschowie odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego oraz Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Wschowskiego.
Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.
Narada odbyła się pod przewodnictwem Starosty Wschowskiego Andrzeja Bielawskiego, Naczelnika Wydziału Zarządzania Kryzysowego Andrzeja Andrusiaka z udziałem kierowników jednostek organizacyjnych bezpośrednio odpowiedzialnych za bezpieczeństwo publiczne i porządek na terenie powiatu.
Główny tematem spotkania była aktualna sytuacja pandemiczna w powiecie wschowskim. Omówione zostały zasady funkcjonowania w czasie pandemii szkół i placówek oświatowych, urzędów oraz podległych im jednostek. Jednym z tematów był również stan bezpieczeństwa publicznego na terenie powiatu – podsumowanie sezonu letniego.
Komentarze 5