TworzymyGłos Regionu

Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego i Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

Środa, 30 czerwca 2021 o 16:15, autor: 5 1567
Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego i Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego we Wschowie odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego oraz Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Wschowskiego.

Narada odbyła się pod przewodnictwem Wicestarosty Wschowskiego Waldemar Starosta oraz Naczelnika Wydziału Zarządzania Kryzysowego Andrzeja Andrusiaka z udziałem kierowników jednostek organizacyjnych bezpośrednio odpowiedzialnych za bezpieczeństwo publiczne i porządek na terenie powiatu.
 
Podczas spotkania zostały omówione m.in. stan bezpieczeństwa publicznego na terenie powiatu – analizie poddano gotowość służb, inspekcji, straży oraz jednostek do sezonu letniego, aktualna sytuacja dotycząca ryzyka wystąpienia ASF i ptasiej grypy.
 
Jednym z tematów była również sytuacja epidemiologiczna związana z Covid-19 oraz realizacja szczepień w ramach Narodowego Programu Szczepień.
 
(Starostwo Powiatowe we Wschowie)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

avatar

avatar
~Zapytajek
30.06.2021 18:32

Posiedzieli, pogadali, może kawę wypili, fotę strzelili i wielkie halo zrobili, że na zw artykół trzeba było zamieścić.

avatar
~ZEBRANIE+
01.07.2021 07:57

Proste pytanie prosta odpowiedź; - co ta komisja zrobiła aby zachęcić mieszkańców naszego powiatu ( wszystkich grup wiekowych) do szczepienia się przeciwko z Covid-19 ???. Co zrobiła aby w placówkach powiatowych i państwowych były środki do dezynfekcji rąk - np. w obiektach Polskiej Poczt - totalny brak tych środków ??????. takie zebrania - spotkania to wiemy wszyscy służą do statycznego odhaczenia się w rocznych sprawozdaniach !!!!. Nic z nich nie wynika dla mieszkańców Wschowy i Powiatu !!!!.

avatar
~OJ wynika, wynika !!!
01.07.2021 11:35

DIETKA ZALICZONA i WYPŁACONA !!!!!

avatar
~zza winkla
01.07.2021 11:11

Dzisiaj w Szczecinie nastąpiła odsłona przygotowania Zespołu Zarządzania Kryzysowego - domy zalane bo np. nie ma wystarczającej ilości właściwego sprzętu . A co by było, gdyby w naszym powiecie nastąpił taki opad?

avatar
~TABULARAZA...!
02.07.2021 07:52

To podstawowa funkcja pracy takich Zespołów Kryzysowych co mamy na to liczne przykłady w naszych miasta i rejonach , a to jak ich zima zaskoczyła, a to jak ich ulewy i burze zaskoczyły i jak widać nie chodzi tu o nasze bezpieczeństwo ale jak widać zorganizowanie takiego spotkania w ramach danych sprawozdawczych oraz przy okazji jakąś za to DIETKĘ na koszt Suwerena ....... .. .. . Tak po za nawiasem tego tematu; jak obecna władza nadużywa apanaży w postaci DIET to mamy Raport NIK odnośnie sędziów !!!!!!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl