TworzymyGłos Regionu

Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

Środa, 22 czerwca 2022 o 15:15, autor: 1 586
Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

W dniu 22 czerwca 2022 roku Wicestarosta Wschowski Waldemar Starosta otworzył posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego oraz Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Wschowskiego z udziałem Powiatowego Lekarza Weterynarii we Wschowie Jadwigi Sieleckiej, kierowników jednostek, nadleśnictwa i służb mundurowych bezpośrednio odpowiedzialnych za bezpieczeństwo publiczne i porządek na terenie powiatu.

Posiedzenie „Zespołu” poświęcone było omówieniu stanu przygotowania poszczególnych instytucji do sezonu letniego 2022 oraz spraw bieżących dot. bezpieczeństwa na terenie powiatu w zakresie: m.in. zagrożenia COVID 19, ASF, planowania letniego wypoczynku, zabezpieczenia kąpielisk wskazanych do sezonu wakacyjnego przez SANEPID i organizacji imprez masowych.

Wicestarosta Wschowski Waldemar Starosta podziękował wszystkim zebranym za dotychczasową współpracę i zaangażowanie w działania na rzecz mieszkańców Powiatu Wschowskiego.

(Wschowa.info)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~I co z tego wynika????
23.06.2022 16:15

Jaki to ma wpływ na ilość wypadków, utonięć wakacyjnych ????/.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl