TworzymyGłos Regionu

reklama

Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

Poniedziałek, 30 maja 2016 o 14:31, aktualizacja Poniedziałek, 30 maja 2016 o 15:15, autor: 0
Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

25 maja 2016 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowe we Wschowie odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Narada odbyła się pod przewodnictwem Starosty Powiatu Wschowskiego Marka Boryczki, Wicestarosty Powiatu Wschowskiego Wojciecha Kuryłło, Naczelnika Wydziału Zarządzania Kryzysowego Andrzeja Andrusiaka, a także z udziałem kierowników jednostek organizacyjnych bezpośrednio odpowiedzialnych za bezpieczeństwo publiczne i porządek na administrowanym terenie. W posiedzeniu uczestniczyli również Burmistrz Sławy oraz przedstawiciele UMiG Wschowa i Szlichtyngowa.

Spotkanie dotyczyło analizy stanu bezpieczeństwa publicznego na terenie Powiatu Wschowskiego oraz realizacji zadań w tym zakresie, w świetle zwiększonego ruchu turystycznego na administrowanym terenie. Podczas posiedzenia  kierownicy jednostek, służb inspekcji i straży odpowiedzialni za bezpieczeństwo publiczne na terenie powiatu wschowskiego dokonali analizy działań w prezentowanej tematyce. Omówiono przede wszystkim stan przygotowań służb i inspekcji oraz sił ratowniczych do zapewnienia bezpieczeństwa osobom wypoczywającym i mieszkańcom Powiatu w czasie letniego sezonu turystycznego oraz związanego z większą ilością osób przebywających na terenie Powiatu Wschowskiego w 2016 roku z uwzględnieniem organizowanych imprez masowych.

(PW)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl