TworzymyGłos Regionu

reklama

Poseł Ast o przywróceniu połączeń autobusowych na czwartkowej sesji w Szlichtyngowej

Piątek, 22 marca 2019 o 12:04, aktualizacja Poniedziałek, 25 marca 2019 o 13:16, autor: 42
Poseł Ast o przywróceniu połączeń autobusowych na czwartkowej sesji w Szlichtyngowej

Poseł Marek Ast uczestniczył w czwartkowej sesji Rady Miejskiej w Szlichtyngowej. Przed sesją doszło do spotkania posła z panią burmistrz Jolantą Wielgus, gdzie rozmawiano o bieżących problemach gminy. Jak wynikało z wypowiedzi posła podczas sesji – obie strony zadeklarowały chęć współpracy, a poseł Ast chęć pomocy.

- Cieszę się, że samorząd szlichtyngowski bardzo dobrze sobie radzi – mówił poseł – chcę państwu pogratulować dotychczasowych osiągnięć. Myślę, że to, co udało się w poprzedniej kadencji jest warte zauważenia, ale i obecne wyzwania, jakie stoją przed samorządem, sprawiają, że gmina podąża do przodu.

Poseł wspomniał również o 5 punktach programu rządowego, zwracając uwagę między innymi na przywrócenie połączeń autobusowych.

- To przede wszystkim program, który ma na celu przywrócenie zlikwidowanych połączeń autobusowych. To są częste postulaty samorządowców. Pamiętam je jeszcze z czasów, kiedy byłem burmistrzem Szlichtyngowy. Pojawiały się wtedy interpelacje na sesjach Rady Miejskiej, gdzie radni pytali dlaczego to lub inne połączenie już nie funkcjonuje i kiedy zostanie przywrócone.

Poseł przyznał, że to nie będzie łatwe zadanie. Rząd oczywiście zabezpieczy na ten cel środki, ale ze strony samorządu będzie musiał być odzew, wniosek i plan, dotyczący reaktywacji najważniejszych połączeń.

- Za pośrednictwem samorządów środki będą trafiać do przewoźników, którzy zdecydują się na uruchomienia takich połączeń.

Poseł wyraził nadzieję, że w gminie Szlichtyngowa i na terenie całego powiatu wschowskiego, połączeń autobusowych będzie znacznie więcej.

- Tak, aby mieszkańcy mogli dojechać do siedzib gmin i siedziby powiatu – mówił Marek Ast.

(rak)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (42)

avatar

avatar
~obserwator
22.03.2019 12:36

O pan poseł raczył się zjawić-przed wyborami? Ciekawy jestem o jaką chęć współpracy chodzi? Bo do tego czasu wyglądało to bardzo marnie. A obecna rada i nowa burmistrz jeszcze nic sensownego nie zdziałali. Będziemy bacznie obserwować !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

avatar
~observer
22.03.2019 12:46

Dziwne. Nie przypominam sobie czy Ast był na sesji w poprzedniej kadencji kiedy burmistrzem była Rahnefeld z PIS

avatar
~Objawienie ?
22.03.2019 13:10

Objawienie, czy cud ???. Co to ma być, od kiedy posłowie ogłaszają plany własnego rządu na Sesjach samorządów lokalnych...???. Pragnę przypomnieć posłowi, ze to nie jego pieniądze idą na pisowskie obiecanki i nie pisowskie pieniądze idą na inwestycje samorządowe!!!. Czy poseł zapomniał jak ich partia potraktowała potrzebujących niepełnosprawnych w Sejmie, jak traktuje potrzeby nauczycieli, jak reaguje na list byłych i obecnych Strażaków do Ministra MSWiA !!!. Trzeba mieć tupet aby na kilka tygodni przed wyborami do Parlamentu Europejskiego do którego pis wysyła połowę swoich obecnych ministrów przyjść i przekazywać radnym pisowskie plany - plany bez pokrycia w kasie państwa !. To co radni z Szlichtyngowej są tak nie kumaci wg posła, że nie potrafią słuchać mediów i czytać informacji w internecie i prasie, że raczył do nich przyjechać poseł i osobiście przeczytać to co od kilku dni leci w rządowych mediach i nie tylko !. Za takich Was ma ??????.

avatar
~słowa-klucz z tekstu Objawienia:
22.03.2019 14:02

"przed wyborami do Parlamentu Europejskiego " - i wszystko jasne...

avatar
~mieszkaniec
22.03.2019 15:21

Trzeba walczyć (...)! troszkę się pokazać, troszkę obiecać, troszkę bajeczek pocisnąć ciemnej masie wiejskiej i temat pasuje!

avatar
~Adaś
22.03.2019 17:30

Nie można posłowi tego zabronić, że jako "baron" strony zachód odwiedza teren nad którym powinien trzymać piecze i przede wszystkim dużo ….. dużo pomagać, nie gadać bo w gadaniu nie jest najlepszy, zwłaszcza z wiedzy o TK. Każdy naszego posła zna i każdy wie, że to nasz Pan poseł umie poruszać się swobodnie po "lesie" kiedy jest właściwy czas ? A czy pomógł komuś ….. to jest wątpliwe ale też i nikomu nie zaszkodził, za to go cenię. Będąc dalej w tym podziwie i szacunku, skłaniam się do miłego i sympatycznego rozstania ….. przy urnie i podziękowania mu za lata z nami. Co do odtwarzania linii autobusowych ….. hmm , skoro wymiana usług która dokonuje się w wyniku dobrowolnej transakcji pomiędzy klientem a świadczeniodawcą transportowym przy ich dobrowolności jak do tej pory już nie działa od lat, to cudu nie ma i nie będzie. PKS ( i podobne) z czystości ekonomii nie wykonują tej usługi. DOTACJA …. czyli co, …. socjalizm, gospodarka sterowana ? Czy dorośli ludzie z gminy wiejskiej, radni z wiosek mają włączone samo myślenie …. na pewno mają i na pewno znają słowo "dziękuję". Adaś

avatar
~Panie
22.03.2019 19:40

Czy pomysł reaktywowania PKS w wydaniu posła pis to jak chichot historii !!!. Jak poseł pis ma zamiar reaktywować PKS ???, bowiem kto zmusi prywatnego przedsiębiorcę do świadczenia usług transportowych dla mieszkańców wsi gminy Szlichtyngowa na warunkach jaki kiedyś czynił PKS...???. Czyli pis ma pomysł bez pokrycia dla obywateli, cos jak reforma szkół, coś jak reaktywowanie posterunku w Szlichtyngowej, a ty lokalny samorządzie za to wszystko sam zapłać - czyli mieszkańcu miasta i gminy Szlichtyngowa zapłać za to co ci poseł pis obiecuje,że ci załatwi. Dla przykładu : - na "rozkaz" pisu reaktywowano w Polsce posterunki policji dla przykładu - jest poniedziałek 17 października przyjeżdża "świta" w osobach sam Minister MSWiA M. Błaszczak, Minister E. Rafalska, Wojewoda Lubuski Dajczak, Komendant Główny Policji J.Szymczyk, Komendant Woj. J.Janiak, był nawet kapelan J. P. , itd. ( wiele innych pomniejszych działaczy pisu) - samorząd lokalny fundnął samochód - było wiwatowanie!!!!. I co jest dzisiaj : Posterunek działa - w poniedziałki od godziny 10 - 14.oo, w środę od 16- 17.oo i w piątek od 18 - 19.oo - To jest jego szczyt możliwości, a ile w tym radochy, a jak "świta" ten posterunek musiała go odbierać z rąk samych mieszkańców Szlichtyngowej !!!!!. To jest Panie "Adaś" jak to pan nazwał tzw, .." socjalizm z gospodarką sterowany...".. . Idzie więc stare w wydaniu pis - pytam się kto tu zbaraniał ??????

avatar
~Prawy Polak
23.03.2019 00:30

Bardzo dobrze , że Pan poseł przyjechał z propozycją przywrócenia linii PKSu bo takie jest zapotrzebowanie mieszkańców gminy i bez względu na to co pisze wszystkim znany komunista ,, Adaś " i inny ,, Objawiony " lecący przekazem Tefałenu o dzieciach niepełnosprawnych . Pis jest jedyną partią w Polsce , która spełnia swoje obietnice wyborcze i Piątkę Kaczyńskiego też zrealizuje w 100%. Mało tego , spełniając obietnice, na wszystko ma przygotowane środki w budżecie które w większości pochodzą z uszczelnienia VAT. Poprzednicy z PO i PSLu woleli rozdać te pieniądze mafiom vatowskim. Rozsądni wyborcy widzą to wszystko i podziękują Pisowi czyli również M. Astowi przy urnach wyborczych.

avatar
~do
25.03.2019 08:58

(...) dlaczego bezczelnie kłamiesz, PiS środków nie ma w pełni zabezpieczonych w budżecie na kolejne rodawnictwo . Premier poinformował , że zwiększa dziurę budżetową o 3% . (...) jak coś piszesz to się najpierw doucz a nie uprawiaj hucpę .

avatar
~Utopia
23.03.2019 15:02

Jak taki "prawy polak" coś powie to człowiek się zastanawia czy śmiać się, czy dziękować komunie, że takich wydała na świat ...?!. Jeśli jesteś taki wyedukowany na wieczorowych fakultetach za czasów komun to nie dziwota, że masz tal pstro z nasileniem na konsumpcje w głowie....!. Najwyraźniej nastąpiło u ciebie to " OBJAWIENIE" , o którym tak namiętnie powtarzasz to co wyczynia twój poseł i przewodnia sił z Nowogrodzkiej...!. Czy twoje objawienie pojmuje coś na temat chciwości twoich towarzysz będących na stołkach w Spółkach Skarbu Państwa, w KNF, NBP, to wszystko co jest w tle tzw. Srebnej...???. Czy taki człowiek jak ty wie ilu macie postkomunistów w szeregach i im podobnej maści zarażonych konsumpcyjnym trybem życia , tj. na koszt innych... . Łatwo rozdawać nie swoje i bawić się w GIERKA>>>. A, może tak rączki zakasać i zapracować na siebie, a nie żerować na pracy innych....!. Jak 'prawy polak" może kierować się takim tanim konsumpcjonizmem///?//?. Z jakiej matki Polki żeście to wyssali ....?. Co do waty - jak powiedziała wasza b/ premier: cyt. ..." nie należy kraść....." - czy coś tam coś tam, bowiem jak mnie pamięć nie myli to rządzicie już PRAWIE CZTERY LATA !!!!, t.j. pierwszy rok waszej władzy mogę to przygłupawe hasło zrozumieć, ale jak to możliwe, że kolejne 3 lat waszego rządu pod waszą kontrolą nadal - NADAL MUSICIE USZCZELNIAĆ ten VAT???? - to co ktoś od was nadal tak ochoczo kradnie...????, Jak ci na dolnym śląsku co okradli PCK na własne cele i cele wyborcze ///// !?. O takie uściślanie ci chodzi ?, jaki "nie prawy ........" ...???????. J,am Sorry !

avatar
~Pomysłowy Dobromir
24.03.2019 18:29

Panie pośle, Elon Musk, miliarder, który założył między innymi PayPala, ujawnił swoje plany stworzenie super szybkiego sposobu przemieszczania się. Zakłada on stworzenie małych wagoników-kapsuł z aluminium, które mogłyby przewozić zarówno ludzi, jak i pojazdy wielkości samochodów osobowych. Dziś Wyborco, za rządów PIS hulajnoga może na nowo stać się Twoim ulubionym i co najważniejsze – skutecznym środkiem transportu. Nie tak dawno przecież premier młócił, jeszcze cepem.

avatar
~lechwoj
24.03.2019 18:51

brawo, brawo, brawo pan ast przypomniał sobie o wyborcach, Takie pytanie mam do kiedy będzie ta aktywność? do końca wyborów? później znowu sen powyborczy? gdzie są granice pańskiej hipokryzji?

avatar
~XYZ
24.03.2019 21:10

Tak to jest sama prawda jak powyżej i te wszystkie "Łapki+" mówią same za siebie. A ten cep którym ponoć pracował ich premier to podejrzewam stanie się SYMBOLEM obecnego PiS i ich tzw. piątki +!!!!. Szkoda w tym wszystkim tylko naszych dzieci, którzy obudzą się pewnego dnia z ręką w nocniku tak jak my po reformach i dobrobycie GIERKA !!!!!!!!

avatar
~do XYZ
25.03.2019 08:51

Nie wierzę, sympatyk PiS zaczyna go krytykować ?

avatar
~DO-do XYZ
25.03.2019 11:21

Na początku podkreślam, iż jestem dumny z naszych czytelników, o czym świadczą "ŁAPKI na plus"!!!. Brawo!!!. Do "do XYZ" - jaki sympatyk, gdzie ty widzisz tu sympatię do tej utopijnej partii???. Po drugie - to nie jest żadna krytyka dla krytyki tej organizacji o cechach konsumpcji, to jest sama prawda !!!. Obecne zadłużenie Naszego Kraju jest tak wysokie, że przerasta ludzkie wyobrażenie o tej kwocie !!!!, Szkoda tylko, że ta część konsumpcyjnego społeczeństwa nic na ten temat nie wie, albo nie chce wiedzieć dla swojego wygodnictwa....!!!. BO, bo ... lubi żyć na cudzy koszt !!!. To już dziesiątki miliardów złotych tego zadłużenia - zapewne Towarzysz Gierek "pęka z radości", że ma takich naśladowców...!!!. Co by nie mówić o Gierku to on jednak dużą część swoich kredytów na koszt obywatela przeznaczał na nowe inwestycje w tym Kraju, natomiast rząd pisowski w całości nasz budżet przeznacza na konsumpcję i rozdawnictwo w postaci tzw. "kiełbasy wyborczej" oraz dla tak zwanych swoich "Pisiewiczów i Misiewiczów" ....!!!. Natomiast premier tego rządu w dzień, w dzień jeżdżąc po kraju opowiada banialuki, a to o ..." siano kosach, dojeniu krów, pracy z cepem, itd, ..." - ku radości swoich wybranych na tych spotkaniach słuchaczy !!!!. Ja nie jestem jeszcze emerytem, ani rencistą, nie posiadam dzieci TAK WIĘC nic nie dostałem za darmo od tego rządu, tego premiera, tego prezydenta, tego posła JK. Wszystko co mam ciężko na to zapracowałem - mało tego odprowadzam podatki na konsumpcjonizm TEGO RZĄDU i jego wyborczą "kiełbasę" !!!. Pocieszam się - jeśli można to nazwać pocieszeniem w dosłownie tego znaczeniu - , że ich dzieciom przyjdzie kiedyś ciężko spłacać długi rządów pisowskich, za ich rozdawnictwo, itd. Na Miły Bóg - a Gierek im w tym nie pomoże !!!!. Nara !!!!

avatar
~R8
25.03.2019 13:12

Nie żebym się czepiał, ale patrzysz na otaczającą cię rzeczywistość przez tęczowe okulary TVN-u. Bez odrobiny refleksji walisz "cepem" we wszystkich, którzy mają swój ogląd świata i nie łykają jak lemingi "całej prawdy, całą dobę. Poświęć trzy minuty na obejrzenie dwóch relacji z tego samego zdarzenia, to może załapiesz o czym piszę. Pierwsza to "prawda dla lemingów" > https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/pomnik-smolenski-i-nastolatkowie-na-hulajnogach-policjanci-podjeli-interwencje,921303.html <, a druga to skrzecząca rzeczywistość z monitoringu > https://twitter.com/Policja_KSP/status/1109937350572945408 <.

avatar
~Zen
25.03.2019 14:23

No to się nie czepiaj R8, a co do "cepa" to autor sam poinformował, …. wszystko robiłem, tylko czy aby cokolwiek dobrze. Na pewno korzystasz z miarodajnego Trwam …. alelluja

avatar
~R8
25.03.2019 15:42

Już nie opuszczasz spodenek? Zapisałeś się do "wiosny" Robercika i w końcu jesteś wśród swoich. W takim towarzystwie na 500+ nie masz szans. Miarodajnych źródeł jest wiele, ale żeby z nich wyciągnąć właściwe wnioski trzeba mieć choć parę szarych komóreczek więcej niż mają "lemingi" i wymagana jest umiejętność posługiwania się nimi "Zen-iu".

avatar
~wojciech
25.03.2019 14:39

Tak, aby mieszkańcy mogli dojechać do siedzib gmin i siedziby powiatu – mówił Marek Ast. - a do tej pory nie mieli takiej potrzeby? Szkoda, że nie myśli pan o dojazdach młodzieży do szkół, na zajęcia pozalekcyjne, o osobach starających się dostać do lekarza itp. Najważniejsze, żeby dojechali do urzędu .... A może tak o metro poseł ast się postara? Przed wyborami możecie wszystko obiecać...

avatar
~DO-Wojciech
25.03.2019 15:07

Szanowny kolego, a czy w to wierzysz, ze taki poseł z pis wysłucha twoich próśb ???. Proszę - zauważ, iż posłowie pis robią wszystko to co zapadnie na Nowogrodzkiej @ Srebnej, a mianowicie jak ktoś prosi jak np. było to w przeszłości to oni - czytaj pisowcy robią wszystko na przekór tym co proszą i domagają się swojego: - tak było w Sejmie z osobami chorymi i niepełnosprawnymi, tak jest z naszymi nauczycielami, tak było z pracownikami Sadów i Prokuratur, tak było w sprawie wycinki drzew, itd. kto prosi i żąda tych oni - pisowcy stawiają pod "mur". Wyjątek - to Policja i mundurowi, tych się wystraszyli, a tak dokładnie wystraszyli sie ich L-4 i dali im tyle ile ci chcieli !!!!. Jaki z tego wniosek: - to protestujący i żądający powinni stawiać ich - pisowców pod "mur" w tedy dostaną tego co chcą !!!!!. W innym przypadku oni - pisowcy będą karmić nas "wyborczą kiełbasą" !!!!!!

avatar
~Prawy Polak
25.03.2019 15:51

,, DO-Wojciech ", ,,Zen ", ,,DO-do XYZ " ,,Utopia " Do tych wcześniej wymienionych żadne fakty nie trafiają bo są ,, zaczadzeni tefałenem i nie myślą samodzielnie. Dla pozostałych rozumnych podam garść faktów czyli dokonań Pisu w ciągu 3 lat rządów 1. 5% stabilnego wzrostu PKB 2.Najniższy deficyt w historii 3. 50 mld z uszczelnienia podatków 4.Obniżka CIT dla małych średnich z 19 do 9 % 5.Mniejszy dług 6.Zmniejszenie ubóstwa 7.Spadek bezrobocia z 10% do 5,9 8. Wzrost pensji minimalnej o 500 zł 9. Polska na liście krajów rozwiniętych To jest tylko mała część bo jest jeszcze 500 + i obniżony wiek emerytalny. Wszystkie wymienione sprawy dotyczą bezpośrednio nas zwykłych obywateli. I jak można nie wybrać takiej partii na drugą kadencję

avatar
~lechwoj
25.03.2019 18:52

Prawy Polaku w kraju bezprawia pis, może wysilisz na kilka zdań komentarza odnośnie zwiększenia deficytu budżetowego w celu pokrycia obecnych przedwyborczych obietnic jarosława. Temat bardzo na czasie. Czekam.

avatar
~lechwoj
25.03.2019 21:31

Prawy Polaku żyjący w kraju opływającym miodem, winiem i 500+ .... Nasz deficyt budżetowy właśnie zostaje zwiększony o 3 % dla zapewnienia kolejnych obietnic posła jarosława. Może pokusisz się o kilka słów komentarza w tym temacie?

avatar
~Em-ka
25.03.2019 17:15

Pan poseł uaktywnia się przed wyborami i plecie duby smalone. Jedyne bezposrednie połączenie PKS Wschowy z Zieloną Górą zostalo mocno ograniczone w ostatnim czasie, a więc za rządów PiS. Ast 30 lat obiecywał obwodnicę, a teraz za PKS się bierze .Prezes kazał to , się za nim powtarzaco co ślina na język przyniesie .

avatar
~DO-"prawy ......"
25.03.2019 19:25

Uderz w stół a pisowskie nożyce się odezwą !!!. Czy twoje dane to zbitka z Dziennika Telewizyjnego Rządowej Telewizji....?. Zapewne tak !- bo sam byś tego nie wymyślił, to taki wasz dzienny PRZEKAZ DNIA ...!. Jak widać nie trafiają do ciebie dane normalnych inteligentnych ludzi - naszych mieszkańców do ciebie tak jesteś "zaczadzony pisowskim smogiem", "ŁAPKI na PLUS" też do ciebie nie przemawiają - bo co przekaż dnia twojej partii stawia cię w szeregu tych co to Kurski o nich mówił - coś tak o ciemnym ....... i tak dalej. Nara !!!. Poczytaj i posłuchaj takich jak ty bo żaden z forumowiczów, których wymieniłeś nie do ciebie pisze !!!!!!! Zrozum to !

avatar
~DO-R8
26.03.2019 10:56

Rzadko kiedy pisuje na tym portalu, ale zostałem zmuszona przez takiego hejtera pisu jak R8 - zwróciłam uwagą, iż ten hejter od prawie roku w swoich tekstach ciągle nawiązuje do, cyt. ..." już nie opuszczasz spodenek?...", ..." czy już opuściłeś..." itd, tego typu pierdoły w temacie zawsze są "spodenki". Ciągle nawiązuje do spodenek i majteczek - zwracam uwagę hejterowi R8, że z punktu analizy psychologicznej jeśli ktoś zawsze wraca do tych samych symboli w mowie i piśmie to znaczy, iż ma ukryty problem, ukryte kompleksy spowodowane jakąś przeżyta traumą !!!!!. Problem natury kompleksu wrodzonego, nabytego jakimś przeżyciem co mu zostało odbite w jego wyobraźni na te tematy.......!!!!. A już okraszanie tych "spodenek" określeniem , cyt, ..."szarych komórek więcej..." - takie sobie pospolite dyrdymałki, to już strzał w tzw. "PUNKT" tego hejtera ...!!!. Ma się wrażenie, że on tak konkretnie to nie zwraca się do nas kierując te słowa, tylko sam do siebie i swój stan próbuje publicznie nam opisać. BRAWO dla niego....świetni mu to wychodzi !!!!!. Facet w ten sposób leczy swoje kompleksy, czy co ???.

avatar
~R8
26.03.2019 13:19

A Ty, to z którego łańcucha się zerwałeś/aś? Od "wiosennego" Robercika czy z "gimbazy. Przypuszczam, że z tego drugiego zafascynowana tym pierwszym. Poćwicz czytanie tekstów ze zrozumieniem, gdyż specjalistą od "spodenek" jest "Zen-iu". Freuda zostaw w spokoju lub zajmij się bliższą rodziną, bo łatwiej skonfrontować wyniki z rzeczywistością. Pisząc używaj loginu, choćby i tak prostego jak mój.

avatar
~Do - "Do R8"
26.03.2019 14:26

Było "gu...na" nie zaczepiać, prosty cwaniak co hejtem się leczy dnia każdego.

avatar
~ext7
26.03.2019 12:38

Do tych wszystkich co to usiłują przypier... ć prawicowym komentatorom ,mam pytanie: Jak nie PIS, to kto?? A może Grzesiek „ludojad” Schet ,co to trzy razy dziennie zdanie zmienia? A może tęczowy Robercik ,co apeluje do „Kaczora Dyktatora” mówiąc: „prezesie odczep się od naszych dzieci- przecież on nie ma dzieci i nigdy mieć nie będzie(z przyczyn oczywistych) No więc kto??

avatar
~do ext 7
26.03.2019 13:21

Robert Biedroń może mieć dzieci. Już pomijam fakt, że jest to technicznie możliwe lecz proszę odpowiedzieć na pytanie czy bezpłodna para po adopcji dzieci ma dzieci czy ma pod opieką obce osoby.

avatar
~lechwoj
26.03.2019 13:28

PSL?

avatar
~ext7
26.03.2019 14:08

Taaaaak???? Naprawdę nie zauważasz różnicy miedzy parą hetero a homo? Zatem odpowiedz mi proszę, do kogo , to biedne dziecko będzie mówić mamo, a do kogo tato, jak związek jest jednopłciowy?? Zajrzyj do Konstytucji ,którą całe to „nowoczesne” lewactwo macha na antyrządowych wiecach, a której prawdopodobnie nie czytało. Tam jest zapisana definicja MAŁŻEŃSTWA!!

avatar
~R8
26.03.2019 14:34

Ku pamięci - https://www.youtube.com/watch?v=7G3uDFkEPjw - https://www.youtube.com/watch?v=Jf9RclDX36c - https://www.youtube.com/watch?v=gP_XPKZK4VQ - https://www.youtube.com/watch?v=oVBzA1lmZ-E. No comments.

avatar
~do ext 7
26.03.2019 15:07

W konstytucji nie ma żadnej definicji małżeństwa. Konstytucja nie zakazuje zawierania związków jednopłciowych. Gdybyś Ją przeczytał, to byś wiedział. Prawactwo , to bardzo przykry stan umysłu. Dodam jeszcze, że w Polsce są tysiące par jednopłciowych, które wychowują dzieci. Rosną one w rodzinach, które niczym się nie różnią od innych rodzin, które mają za najważniejszą sprawę dobro dziedzi

avatar
~ext7
26.03.2019 16:29

Ja przeczytałem Konstytucję i wiem na pewno ,że zawiera definicję małżeństwa. Oczywiście na użytek politpoprawności lewactwo falandyzuje ten zapis. Dla nich istotne jest to ,że nie zakazuje, a konstytucyjny zapis nieważny. Żeby było jasne, ja nie mam nic przeciwko związkom homo, ale niech tego nie nazywają małżeństwem, a np. homożeństwem. A jak chcą mieć dzieci ,to niech sobie spłodzą. Proste?

avatar
~Do...do...do!
29.03.2019 10:54

Do wszystkich - https://www.youtube.com/watch?v=UK9v0qS9ojM -. I to by było na tyle.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl