Porażka na początek i udany rewanż

Niedziela, 22 stycznia 2012 o 15:12, autor: 4

Pierwszej pora?ki na w?asnej sali dozna?y dzi? siatkarki Virtus Razem Szlichtyngowa. W pierwszym pojedynku Lubuskiej Ligi M?odziczek z USA Beach Volley Lubsko nasze dziewczyny przegra?y w tie-breaku. Na szcz?cie w drugim meczu wzi??y rewan? wygrywaj?c 2:0.

To by?y pierwsze mecze rundy fina?owej lubuskich rozgrywek i niestety nie zacz??a si? ona tak jak ?yczyli by sobie tego kibice, trenerzy i zawodniczki ze Szlichtyngowej. Pierwszy set zako?czy? si? zwyci?stwem siatkarek z Lubska 25:17. W drugim zwyci??y? Virtus Razem 25:12. Nasze dziewczyny prowadzi?y te? tie-breaku 9:5. Niestety od tego momentu punkty zdobywa?y ju? tylko przyjezdne i to one wygra?y 15:9 i 2:1 w meczu. – Na pocz?tku meczu dziewczyny stan??y jak s?upki – mówi? po spotkaniu trener Damian Przybecki – nie by?o w ogóle przyj?cia. W drugim secie wygrali?my g?ównie zagrywk?. Je?li chodzi o tie-break to dziewczyny nie wytrzyma?y presji. W szatni wyra?nie powiedzia?em im jakie b??dy pope?niaj? i w drugim meczu gra si? wyra?nie poprawi?a. Siatkarki Virtus Razem przede wszystkim imponowa?y rozgrywk?. Rywalki mia?y problem z przyj?ciem pi?ki. Pierwszy set by? jeszcze w miar? wyrównany, cho? od pocz?tku zaznaczy?a si? przewaga gospody?. Ostatecznie na tablicy wyników by? wynik 25:21. W drugim zawodniczki z Lubska nie mia?y ju? wiele do powiedzenia. Niesione dopingiem szlichtyngowskiej publiczno?ci siatkarki Virtus Razem zwyci??y?y 25:11 i ca?y mecz 2:0. - Nast?pne spotkanie gramy w Nowej Soli. Na pewno nie b?dziemy faworytem tego pojedynku. Dobrze si? jednak przygotujemy i tanio skóry nie sprzedamy – zapowiada Przybecki. [nggallery id=51]