TworzymyGłos Regionu

Poparcie PSL dla Krzysztofa Grabki

Środa, 01 grudnia 2010 o 14:36, autor: 4 1436
Poparcie PSL dla Krzysztofa Grabki

Szanowni Państwo! Dziękujemy za głosy oddane na Polskie Stronnictwo Ludowe w wyborach samorządowych. Państwa poparcie pozwoliło nam uzyskać dwa mandaty w Radzie Powiatu Wschowskiego. Raz jeszcze serdecznie za to dziękujemy! Przed nami druga tura wyborów Burmistrza Wschowy. Popieramy w niej Pana Krzysztofa Grabkę. Zapraszamy wszystkich Państwa do oddania głosów na niego. Naszym zdaniem to najlepszy wybór, a zwycięstwo Pana Krzysztofa Grabki, to gwarancja budowania nowoczesnej gminy. Z poważaniem Zarząd Miejsko - Gminny Polskiego Stronnictwa Ludowego we Wschowie Tadeusz Panicz
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Yaga
01.12.2010 15:36

Pierwsza myśl:,,Konia kują.. a żaba nogę podnosi".Pracownica Ratusza dostała się do Rady Powiatu,więc kogo miałaby poprzeć?Czy ktoś w naszym mieście słyszał o działalności PSL ?Proszę o jakieś namiary,może ja coś przeoczyłam?

avatar
~janka
01.12.2010 22:43

ze wstydu byś sie pan nie odzywał. a tym bardziej w kwesti poparcia tego czy innego. poparcie naprawdę znikome, jakimś fuksem udało się wam do powiatu, ale do gminy to porażka, panie prezesie z PSL-u.

avatar
~Karol
03.12.2010 19:25

psl/czytaj zsl satelita nieboszczki pzpr/ zawsze hamulcowym.Teraz tylko dba o stołki i synekury.We Wschowie psl ? nie słyszałem.

avatar
~Fiodor
11.12.2010 19:07

PSL ma opinię partii obrotowej, co oznacza zdolność koalicyjną z każdym. Znaczy że może na lewo, na prawo jak również z przodu i od tyłu. Jakim cudem po latach wahania odnalazła swoje miejsce w niej panna Magdalena pozostanie jej słodką tajemnicą. A bez wątpienia to bardzo porządna panienka!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl