TworzymyGłos Regionu

reklama

Policyjny pościg za fordem:

kierowca bez uprawnień i z narkotykami, pasażer poszukiwany (VIDEO)

Czwartek, 09 marca 2023 o 09:57, aktualizacja Czwartek, 09 marca 2023 o 13:37, autor: 3
Policyjny pościg za fordem:

30-letni mieszkaniec powiatu wschowskiego odpowie przed sądem za szereg wykroczeń drogowych, a także posiadanie narkotyków. Jak wynika z doniesień policji, mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli drogowej, prowadził samochód z zakazem prowadzenia pojazdów. Co więcej, podróżował z poszukiwanym pasażerem, który miał do odbycia karę dwóch lat pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe.

Do zdarzenia doszło tuż po północy 8 marca. Patrol prewencji zauważył nieprawidłowości w torze jazdy forda transita, którego kierowca gwałtownie przyspieszył na widok policyjnego radiowozu. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić przyczynę takiego zachowania i wyruszyli za nim.

Kierowca forda nie zareagował na sygnały świetlne oraz dźwiękowe i podjął ucieczkę, wjeżdżając na drogę leśną w miejscowości Zbarzewo. Dzięki grząskiej nawierzchni uciekający pojazd zwolnił, co umożliwiło policjantom zatrzymanie kierowcy, który próbował uciekać pieszo w kierunku lasu. W pojeździe zatrzymano również 35-letniego pasażera. Okazało się, że był to poszukiwany przez policję mieszkaniec gminy Wschowa.

W trakcie przeszukania kierowcy forda policjanci znaleźli w jego kieszeni woreczek strunowy z metamfetaminą. Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu, gdzie w najbliższym czasie usłyszą zarzuty. 

Źródło: KPP Wschowa / Lubuska Policja

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Kmicik
09.03.2023 11:21

Jakim trzeba być niedorozwojem by faszerować się narkotykami.....

avatar
~misiek
09.03.2023 15:00

Jak dzieci nie znajdują miłości w domu, to potem szukają miłości w narkotykach..

avatar
~Corona wirus
09.03.2023 20:20

Corona wirus ich dopadła???

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl