TworzymyGłos Regionu

reklama

Policyjni wodniacy w pełnej gotowości

Piątek, 18 czerwca 2021 o 12:23, autor: 0
Policyjni wodniacy w pełnej gotowości

Przed nami zapowiadany kolejny upalny weekend, który większość z nas spędzi poza domem. Wycieczki, wyjazdy, wypoczynek nad wodą to nieodzowne elementy rozpoczynającego się sezonu letniego 2021. Dla wschowskich wodniaków oraz naszych partnerów WOPRu i RWS-u to czas intensywnych działań prewencyjno- kontrolnych, które swój finał znajdą dopiero po wakacjach.

Zapewnienie bezpieczeństwa na wodach i w okolicach kompleksów wodnych to priorytety prowadzonych intensywnych policyjnych działań prewencyjnych przy szerokim wsparciu Ratownictwa Wodnego Sława i WOPR-u. Policyjne łodzie przemierzające akweny powiatu wschowskiego staną się w okresie wakacyjnym codziennością. Kontrole kąpielisk, sprzętu pływającego, jak również sterników to elementy pracy policyjnych wodniaków, którzy wspierani będą przez naszych wodnych partnerów – Ratownictwo Wodne Sława i Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Osoby, które nie będą stosowały się do obowiązujących przepisów będą musiały liczyć się z konsekwencjami. Podejmowane działania prewencyjne mają uchronić lekkomyślnych wczasowiczów, którzy swoim zachowaniem bagatelizować będą podstawowe zasady bezpieczeństwa narażając tym samym swoje zdrowie, a niekiedy i życie.

Wspólnie zadbajmy o to, aby sezon letni 2021 zakończył się happy endem.

(KPP Wschowa)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl