TworzymyGłos Regionu

reklama

Policjanci złożyli życzenia z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka (FOTO)

Sobota, 21 stycznia 2023 o 10:41, autor: 1
Policjanci złożyli życzenia z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka (FOTO)

W weekend, 21-22 stycznia, Babcie i Dziadkowie obchodzą swoje święto. Policjanci ze Wschowy i Sławy wraz ze strażnikami miejskimi odwiedzili seniorów, aby złożyć im życzenia wszystkiego najlepszego, dobrego zdrowia i pogody ducha. Przy okazji życzeń, przekazano ważne porady dotyczące bezpieczeństwa.

Nadkomisarz Maja Piwowarska, reprezentująca KPP Wschowa, powiedziała: „W dniu Waszego święta życzymy Wam, aby radość i pomyślność towarzyszyły Wam każdego dnia oraz abyście byli zdrowi i szczęśliwi. Życzymy Wam dużo zdrowia, dobrego samopoczucia, miłości, oraz aby każdy dzień przynosił Wam uśmiech i radość.

Źródło/foto: KPP Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~emeryt
21.01.2023 12:11

Z okazji tego święta przyszło im do głowy przeprosić słynna Babcię ( przez Duże B) , którą ich koledzy policjanci prześladują na manifie oraz inne Babcie, które zostały skrzywdzona na kobiecych manifestacjach ?. Nie sztuka się ocieplać od tak i strzelić sobie z tej okazji fotkę !.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl