TworzymyGłos Regionu

reklama

Policjanci ustalili kto wyrzucił małe kotki

Poniedziałek, 13 maja 2019 o 10:36, aktualizacja Wtorek, 28 maja 2019 o 11:46, autor: 4
Policjanci ustalili kto wyrzucił małe kotki

Sławscy policjanci zaangażowani w sprawę ustalenia personaliów osoby, która 8 maja br. późnym wieczorem wrzuciła do śmietnika miejskiego zawinięte w worek foliowy młode kocięta zatrzymali mieszkankę gminy Sława, której w miniony weekend zostały przedstawiony zarzut znęcania się nad zwierzętami.

Do zdarzenia doszło 8 maja br. w Sławie. Od tamtej pory sławscy policjanci dążyli do ustalenia osoby, która późnym wieczorem wrzuciła do śmietnika pięć nowonarodzonych kociąt. Kotki trafiły pod opiekę sławskiego policjanta.

Zaangażowani w  sprawę sławscy policjanci ustalili dane personalne osoby, która wyrzuciła do kosza kocięta. 60- letniej mieszkance gminy Sława w miniony weekend został przedstawiony zarzut znęcania się nad zwierzętami, do którego przyznała się. 

(źródło: opr. podkom. Maja Piwowarska, Oficer Prasowy KPP Wschowa)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Co za osiągnięcie ...?
13.05.2019 13:51

Czy w tej sprawie powołano specjalną grupę operacyjno - śledczą ....???.

avatar
~Brawo!
13.05.2019 14:55

Gratuluję!

avatar
~wschowianin
14.05.2019 03:17

pewnie wystarczyło przeglądnąć zapis z monitoringu miejskiego, który w Sławie działa - jako w jedynym mieście powiatu wschowskiego :(

avatar
~Evita
04.06.2019 15:38

Złe traktowanie zwierząt jest u nas (w Polsce) na porządku dziennym. Niby katolicki kraj, niby jest edukacja, ale, jak widać, spora grupa osób jest na to impregnowana. nie mówiąc już o zaniku zwykłej wrażliwości. Powinny być surowsze kary, ze społecznym napiętnowaniem włącznie. A policjantom ze Sławy gratuluję postawy.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl