TworzymyGłos Regionu

Policjanci odzyskali skradziony telefon

Poniedziałek, 14 lutego 2022 o 11:55, autor: 0
Policjanci odzyskali skradziony telefon

W piątek (11 lutego) policjanci zatrzymali 47-letniego mieszkańca gminy Wschowa podejrzewanego o kradzież telefonu komórkowego o wartości 1500zł. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży telefonu. Jego postępowanie oceni sąd.

Do zdarzenia doszło 11 lutego około południa w jednym ze wschowskich sklepów. Robiący zakupy mężczyzna wykorzystując nieuwagę ekspedientki i właścicielki sklepu zabrał leżący na ladzie sklepowej telefon komórkowy po czym schował go do kieszeni kurtki i opuścił sklep.

Szybka reakcja właścicielki sklepu oraz interwencja mundurowych doprowadziły do wytypowania i zatrzymania sprawcy kradzieży. Policjanci odzyskali skradziony telefon, który ukryty był w mieszkaniu sprawcy i przekazali go właścicielce. 47 letni mieszkaniec gminy Wschowa usłyszał zarzut i został przesłuchany przez mundurowych.

Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Za kradzież Kodeks Karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 5.

mł. asp. Wioleta Dąbska

KPP Wschowa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl