TworzymyGłos Regionu

reklama

Pogrom w wykonaniu Orła, Dąb bez niespodzianki

Poniedziałek, 14 listopada 2016 o 12:22, aktualizacja Czwartek, 17 listopada 2016 o 12:50, autor: 3
Pogrom w wykonaniu Orła, Dąb bez niespodzianki

Wynik niczym z meczu hokejowego uzyskali gracze MKS Orła Szlichtyngowa, gromiąc na wyjeździe zespół Piasta Parkovii Trzebiechów w A-klasie. Niestety nie udało się sprawić niespodzianki zawodnikom Dębu Sława Balcerzak i Spółka, którzy przegrali swój mecz z liderem.

Prawo serii jest takie, że każda seria kiedyś musi się skończyć. Tym razem niestety. Po sześciu kolejkach bez porażki, zawodnicy Dębu Sława Balcerzak i Spółka zostali pokonani w Gorzowie Wielkopolskim. I choć wynik 2:1 wstydu nie przynosi, to szkoda, że nie udało się wywalczyć choćby punktu, ponieważ okazje ku temu były. Warto dodać, że do przerwy niespodziewanie prowadził Dąb, a w drugiej połowie piłka zatrzymała się na spojeniu słupka i poprzeczki bramki Stilonu. Gra drużyny ze Sławy od kilku tygodni wygląda lepiej niż dobrze, więc można mieć nadzieję, że ostatni mecz rundy jesiennej uda się rozstrzygnąć na swoją korzyć. Nie będzie to proste bo do Sławy przyjedzie Syrena Zbąszynek, trzecia drużyna w tabeli, ale na wyjedzie nie spisuje się ona tak dobrze jak na własnym boisku.

W klasie okręgowej coraz śmielej poczyna sobie Korona Wschowa. Po problemach z początku sezonu nie ma już śladu, a na własnym boisku ostatni raz zawodnicy ze Wschowy gorycz porażki czuli 4 września. Tym razem trzy punkty udało się wywalczyć na wyjeździe, zostawiając w pokonanym polu Zjednoczonych Lubrza 2:3. Po pierwszej połowie Korona prowadziła 3:0 i wydawać by się mogło, że spotkanie jest pod kontrolą, jednak końcówka była nerwowa. Za tydzień ostatni mecz rundy jesiennej, w którym Korona zmierzy się na własnym boisku z Piastem Czerwieńsk.

W A-klasie zdecydowanie najgłośniejszy wynik uzyskał MKS Orzeł Szlichtyngowa. W ubiegłym roku Orzeł dość długo liczył się w walce o awans, w tym radzi sobie trochę gorzej, jednak w meczu z Piastem Parkovia Trzebiechów przypomniał sobie wszystko co najlepsze. Wynik 0:9 na boisku rywala musi robić wrażenie. Niestety pozostałe dwie drużyny z naszego powiatu zanotowały porażki. Dąb II Przybyszów uległ 3:5 Mieszku Konotop, a Avia Siedlnica przegrała w Lubięcinie 2:5 z Błękitnymi. Zawodnicy A-klasy na boisko wybiegną dopiero na wiosnę. Po rundzie jesiennej najwięcej punktów z drużyn powiatu zgromadził Dąb II Przybyszów – 21 punktów i 7 miejsce w tabeli, następnie MKS Orzeł Szlichtyngowa – 15 punków i 10 miejsce. Avia Siedlnica za tydzień rozegra jeszcze zaległe spotkanie 5 kolejki z GKS Siedlisko. 

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Trzebiechów
14.11.2016 15:20

Gramy dziećmi z podstawówki i gimnazjum i mamy ostatnio problem z zebraniem składu. 3 ostatnie mecze to 1:8 z Siedlnicą, walkower 0:3 i 0:9 z Szlichtyngowa. To żaden wyczyn, że seniorzy wygrywają z podstawówką i gimnazjum w dodatku w okrojonym składzie.

avatar
~cwp
14.11.2016 15:30

Korona do przerwy wygrywała 2-0. 3 bramkę zdobyła w 48 minucie.

avatar
~Dziwna ta podstawówka w Trzebiechowie do której uczęszczają 16 letni chłopcy
17.11.2016 18:00

ZEB

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl