Pogrom w drugiej kwarcie

Poniedziałek, 04 lutego 2013 o 09:45, autor: 16

Nie udało się sprawić niespodzianki i zwyciężyć lidera 2 ligi. Wschowsko Sławskie Towarzystwo Koszykówki przegrało w sobotę z AZS AWF Katowice 63:81. Można powiedzieć, że o przegranej zdecydowała 2 kwarta, w której nasz zespół poległ 3:17. Pierwsza odsłona meczu była wyrównana. W 4 minucie meczu było 9:7 dla gospodarzy. Później goście z Górnego Śląska wyszli na prowadzenia 13:9. W kolejnych minutach gry za 3 pkt. trafił Paweł Jaworski. 3 pkt zdobył też Karol Tyborowski najpierw po jednym udanym rzucie osobistym, a później za 2 pkt z akcji, 2 pkt. dorzucił jeszcze Krzysztof Kaptur i było 16:13 dla WSTK. Na 3 i pół minuty przed końcem tej kwarty nasz zespół prowadził jeszcze 18:15. Gościom udało się doprowadzić do remisu, ale 3 sekundy przed końcem celnym rzutem wolnym wynik na 23:22 dla WSTK ustalił Jędrzej Kowalski. I na tym kończą się dobre wieści z Sali sportowej Gimnazjum Nr. 2 we Wschowie. Koleje odsłony nasi koszykarze przegrali: 3:17, 20:21, 17:21. Punkty dla WSTK zdobywali: Paweł Jaworski 28, Jędrzej Kowalski 10, Krzysztof Kaptur 9, Karol Tyborowski 8, Mariusz Zgrzebnicki 4, Jakub Chałupka 3, Maciej Krówczyński 1. [nggallery id=647]