TworzymyGłos Regionu

Podziękowania Wojtka Buśko

Poniedziałek, 07 grudnia 2015 o 15:20, autor: 6 2890
Podziękowania Wojtka Buśko

Wczoraj podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego Wojtek Buśko otrzymał nowy, specjalistyczny wózek. Dzisiaj wraz z koleżankami i kolegami ze szkoły Wojtek chciał podziękować wszystkim mieszkańcom Wschowy i okolic.

Specjalnie dla tych ludzi, którzy wsparli akcje zbierania funduszy, Wojtek oraz inni uczniowie ze szkoły podstawowej i gimnazjum SOSW wykonali piosenkę Arki Noego "Świeć, gwiazdeczko, świeć". W ten sposób, dzieląc się swoją radością, uśmiechem i niesamowitą energią uczniowie, nauczyciele, a przede wszystkim Wojtek, chcieli podziękować za wsparcie. Przyłączamy się do tych podziękowań, przypominając, że jeszcze przed świętami, 11.12, odbędzie charytatywny koncert i spartakiada młodzieży.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

avatar

avatar
~:)
07.12.2015 15:26

Boscy muzykanci :) !!!

avatar
~Zachwycona
07.12.2015 17:43

Przepiękne podziękowanie płynące prosto z serca - aż łezka kręci się w oku!

avatar
~Babcia
07.12.2015 18:20

Cudowne ,serdeczne dzieci.Jakie piękne podziękowanie.Ślicznie.

avatar
~Eva
07.12.2015 19:59

Wielki ukłon w stronę pracowników Ośrodka Szkolno- Wychowawczego. To oni zrobili wszystko, by problem Wojtusia został nagłośniony i dzięki nim chłopczyk ma nowy wózek. Podziwiam Was za empatię i zaangażowanie w sprawy Waszych podopiecznych :)

avatar
~teresanna
08.12.2015 10:13

piekna inicjatywa,pomoc chlopcu ..Bardzo wzruszyl mnie wystep dzieci,,sa kochane spiew z czystego serca dziecka sciska serce....zycze owocnej pracy i duzo radosci w pomocy innym.....ps tylko dziwi mnie ze pomoca nie zajmuja sie to tego odpowiednie instytucje ,oni biora pieniadze za wykonywana prace wiec niech ja wykonuja ..az trzeba bylo zorganizowac akcje harytatywna aby pomuc chlopcu ,wstyd,,,jeszcze razukłony w strone organizatorow i wszystkim udzielajacym pomoc,

avatar
~JOLA
09.12.2015 18:35

Wojtek Wam dziękuję ! Jego koledzy także ! My Wam dziękujemy !! Jednocześnie zapraszamy na Spartakiade Młodzieży do I Zespołu Szkół na godz.10.00, a wieczorem na koncert CIABATTY i ELEANOR GRAY połączony z akcją charytatywną - godz.19.00, sala widowiskowa CKiR. Bądźcie z nami do końca !!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl