TworzymyGłos Regionu

reklama

Podziękowania organizatorów VI Marszu Akceptacji Osób Niepełnosprawnych

Środa, 18 maja 2022 o 00:30, aktualizacja Środa, 18 maja 2022 o 09:19, autor: 1
Podziękowania organizatorów VI Marszu Akceptacji Osób Niepełnosprawnych

Organizatorzy VI Wschowskiego Marszu Akceptacji Osób Niepełnosprawnych wraz z Prezesem Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Nasz Ośrodek" Mirosławą Budzińską oraz Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego we Wschowie Lucyną Kowalczykowską składają serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom marszu, którzy włączyli się do zbiórki artykułów papierniczych i pomocy kreatywnych na rzecz dzieci z Ukrainy.

W najbliższych dniach dary zostaną przekazane do świetlicy integracyjnej działającej przy Szkole Podstawowej nr 1 we Wschowie oraz do rodzin objętych opieką przez Bank Spółdzielczy we Wschowie.

Ogromne podziękowania kierujemy również do sponsorów tej uroczystość tj. Starostwa Powiatowego we Wschowie, Urzędu Miasta i Gminy Wschowa oraz Banku Spółdzielczego we Wschowie, którzy przekazali środki finansowe na organizację marszu.

Jesteśmy przekonani, że prezenty umilą czas podopiecznym oraz wywołają uśmiech na ich twarzach.

Dziękujemy i zapraszamy na marsz za rok.

(SOSW Wschowa)

Zobacz: Relacja z VI Wschowskiego Marszu Akceptacji Osób Niepełnosprawnych (VIDEO)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Baśka
18.05.2022 05:24

Z CAŁEGO SERDUCHA przyłączamy się do powyższych PODZIĘKOWAŃ ORGANIZATOROM i WSZYSTKIM LUDZIOM DOBREJ WOLI i życzymy dużo zdrówka dla wszystkich niepełnosprawnych i ich rodzinom i opiekunom !. STAWIAMY ICH ZA WZÓR dla takich postepowań organizatorów partyjnych, działaczy , emerytów mundurowych i ich przebierańców jak ci co to ostatnio zajmują się w naszym mieście tylko sobą organizując spotkania incognito w gronie własnym i dla siebie !. Mimo swoich stanowisk na urzędach państwowych w spółkach skarbu państwa i nie tylko widzą jeno tylko swój czubek nosa i pijar własnych celów !!!!!. Nie widać ich z takim zaangażowaniem na naszych akcjach pomocy dla niepełnosprawnych jak to czynią ostatnio przy odsłanianiu kolejnych tablic i popiersi mimo, ze maja w swojej nazwie "sprawiedliwość" !!!!!!.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl