TworzymyGłos Regionu

reklama

Podziękowali Staroście Wschowskiemu za wsparcie

Państwowej Straży Pożarnej

Piątek, 03 lutego 2023 o 16:32, aktualizacja Piątek, 03 lutego 2023 o 16:41, autor: 5
Podziękowali Staroście Wschowskiemu za wsparcie

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej Krzysztof Piasecki oraz Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej we Wschowie Andrzej Nowicki podziękowali Staroście Wschowskiemu Andrzejowi Bielawskiemu za wsparcie i pomoc w pozyskaniu środków pozabudżetowych dla Państwowej Straży Pożarnej.

Dzięki wsparciu Starosty Wschowskiego, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej we Wschowie została dofinansowana w ramach dwóch zadań, co pozwoliło na zakup 28 kompletów ubrania specjalnego, 15 par rękawic specjalnych i technicznych, 40 par obuwia specjalnego dla funkcjonariuszy oraz sprzętu z zakresu ratownictwa wodnego, wysokościowego, medycznego i wyposażenia dla komendy.

Zakupiony sprzęt i ubrania specjalne pozwolą na lepsze i bardziej skuteczne wykonywanie zadań przez funkcjonariuszy Straży Pożarnej we Wschowie, co w konsekwencji przełoży się na bezpieczeństwo mieszkańców powiatu wschowskiego.

Komendant Powiatowy i Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych dziękują Staroście Wschowskiemu za jego wkład w poprawę bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu.

Źródło: Powiat Wschowski

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (5)

avatar

avatar
~Nie strażak
03.02.2023 17:21

I to jak czytam zakupił strażakom starosta wschowski....

avatar
~Darek
03.02.2023 23:10

No bo tak było.

avatar
~PYTEK?
04.02.2023 10:25

KTO i NA JAKIEJ PODSTAWIE TRADYCJI NARODOWYCH ubrał Polskiego Strażaka w ten dziwaczny mundur i kolor jak z czasów II WŚ zmałpowany od pewnej formacji - ale nie Polskiej ????. Straszne !!!. A może ten kolor ognia się nie ima ???.

avatar
~pozabudżetowe+
05.02.2023 09:26

Pozabudżetowe !!!, czyli czyje panie oficerze i starosto z pisu ?. A może to są środki z kosmosu ?. Jak można w takim państwie jak Polska środki PUBLICZNE - Suwerena nazywać " środkami pozabudżetowymi"?. Jak widać kolejna mundurówka na naszym terenie idzie z prądem rządzącej partii !. Mamy budżet państwa na 2023 rok a oni bez żadnej żenady wmawiają nam , że mają coś co nazywają " środkami pozabudżetowymi" i w dodatku tym się chwalą publiczne - ludzie wykształceni ?!.

avatar
~zza winkla
06.02.2023 11:57

Cyt. - "....... za wsparcie i pomoc w pozyskaniu środków pozabudżetowych dla Państwowej Straży Pożarnej." .... to jest mało zrozumiałe. Małe pytanie i wszystko wyjaśnia - czy starosta robi to w godzinach swojej pracy i zakresie obowiązków czy jest to już poza skalą funkcji jaką zajmuje za co ma bardzo dobrze płacone ? Przy społecznym zaangażowaniu, poza zakresem funkcji p. B. mogę powiedzieć .... dobra robota, w przeciwnym razie to ponad formatywne schlebianie.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl