TworzymyGłos Regionu

Podsumowanie wędkarskich zmagań w Sławie (ZDJĘCIA)

Poniedziałek, 09 maja 2022 o 13:30, autor: 1 571
Podsumowanie wędkarskich zmagań w Sławie (ZDJĘCIA)

Miniony weekend stał pod znakiem wędkarskiej imprezy. W sobotę z przystani OW "Wratislavia" na wody Jeziora Sławskiego wypłynęło ponad sto załóg, które przystąpiły do zawodów spinningowych o Puchar Jeziora Sławskiego.

Łącznie w tych zawodach złowione zostały 362 ryby. Z tego 278 szczupaków, z których największy mierzył 94 cm oraz 84 okonie, największy osiągnął długość 34 cm. W niedzielne popołudnie w obecności Burmistrza Sławy, Wicestarosty Powiatu Wschowskiego, sponsorów oraz wędkarskiej braci nastąpiło oficjalne podsumowanie rywalizacji. Wśród wielu załóg, które przez dwa dni walczyły o puchar na podium uplasowały się kolejno:

1.Team Mikado,

2.Konger Team,

3.Team Jarula.

Tego dnia wręczone zostały nagrody za największego szczupaka, okonia i tzw. przyłów, czyli rybę, która nie brała udziału w punktacji. Był nią leszcz o długości 56 cm. Wszystkim uczestnikom gratulujemy udziału i życzmy wielu niezapomnianych wędkarskich przygód w kolejnych zawodach.

(slawa.pl)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~PARADOKSY XXI Wieku
09.05.2022 14:19

Jak można świętować i nagradzać tych co dla zabawy meczą bezbronne istoty żywe w ich naturalnym środowisku jakim są rybki ???, podobnie jest z obecnym myślistwem!!!!!. Jak to się ma do tych wszystkich, którzy protestują i stoją w obronie innych zwierząt, jak np. psów, kotów, koni - czy to są inne zwierzątka od RYB i DZIKICH zwierząt. Masakra ....... !.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl