Podsumowanie ostatnich rozgrywek piłkarskich

Środa, 12 listopada 2014 o 13:37, autor: 0

8 i 9 listopada zespoły z terenu powiatu wschowskiego rozegrały mecze 13 kolejki w A klasie. W sobotę Korona Wschowa zmierzyła się z Cargovią Kargowa, a Dąb II Przybyszów z MKS Nowe Miasteczko. 9 listopada odbył się mecz Avi Siedlnica i Orła Szlichtyngowy.

W sobotnim meczu Korona Wschowa pokonała drużynę Cargovia Kargowa 4:0. Bramki dla naszych zdobyli w 38 minucie Marcin Olszański, w 62 minucie Jakub Stachowiak i Radosław Wijata w 62 i 76 minucie. Po 13 meczach Korona Wschowa z 20 punktami uplasowała się na 5 miejscu.

W derbach Orzeł Szlichtyngowa pokonał Avię Siedlnica 2:1. Dla Szlichtyngowian bramki zdobyli Patryk Kuczkowiak i Dawid Pawlak. Natomiast Grzegorz Sierpowski w 38 minucie strzelił gola dla Siedlnicy.

Pomimo przegranej Avia wyprzedziła Orzeł w klasyfikacji generalnej i znajduje się na 6 miejscu. Orzeł Szlichtyngowa z 17 punktami znajduje się na 9 miejscu.

Dąb II Przybyszów rozgromił na swoim boisku Nowe Miasteczko wygrywając ostatni mecz jesiennej rundy 9:1. Jedną bramkę dla Dębu zdobył piłkarz drużyny gości. Pozostałe bramki dla Dębu zdobyli Andrzej Szulc, Przemek Jędrzejewski, Adaś Drgas, Patryk Krawczak, Patryk Drgas, Marcin Gawroniak i 2 gole zdobył Łukasz Strzelec. W klasyfikacji generalnej Dąb II Przybyszów z 15 punktami znajduje się na 10 miejscu.

W III lidze Dąb Sława Balcerzak i Spółka pokonał Polonię Trzebnica 3:0. Bramki dla beniaminka zdobyli Damian Jodłowiec, Radosław Szafer i Damian Koppenhagen. Po 16 rozegranych meczach Dąb znajduje sie z 11 punktami na 16 miejscu.

Najbliższy mecz beniaminek rozegra 15 listopada na wyjeździe, a przeciwnikiem będzie Piast Karnin z Gorzowa Wielkopolskiego.