TworzymyGłos Regionu

Podsumowanie finału WOŚP w Sławie.

Zebrano ponad 40 tys. zł!

Środa, 03 lutego 2021 o 13:55, aktualizacja Środa, 03 lutego 2021 o 14:02, autor: 0 815
Podsumowanie finału WOŚP w Sławie.

W ostatni weekend stycznia 2021 roku stał pod znakiem 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Orkiestra zbierała pieniądze na oddziały dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Mieszkańcy Gminy Sława nie byli obojętni i kolejny raz pokazali wielkie serca. Na ten cel zebrano 41776,85 zł (w tym 1100,00 zł przekazanych od grupy Sławskich Morsów StarMors Sława), dodatkowo do tego należy doliczyć obcą walutę, która zostanie obliczona w siedzibie WOŚP oraz e-skarbonka, na której konto trafiło 3406,00 zł.
 
W tym roku z powodu pandemii Covid-19 i obowiązujących obostrzeń sanitarnych licytacje fantów przeprowadzono w formie telefonicznej. Sławski sztab przygotował wiele ciekawe gadżetów, wśród nich oryginalne WOŚP (flagi, magnesy na lodówkę, gumowe breloki, ramki na rejestracje, koszulki, i wiele innych). Miejscowi przedsiębiorcy na licytacje przekazali równie atrakcyjne przedmioty m.in.: vouchery, karnety, akumulatory i nie tylko. Licytacje prowadzono od piątku do niedzieli. Oprócz tego na ulicach naszej gminy kwestowali wolontariusze. Młodzież z charakterystycznymi serduszkami zbierała datki do puszek, w sumie 49.
 
Zwieńczeniem finału było tradycyjne światełko do nieba. Punktualnie o 20.00 nad Sławą rozbłysły sztuczne ognie.
 
(Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl