TworzymyGłos Regionu

reklama

Podróż muzyczna dookoła świata w Sławie - nie przegap wyjątkowego koncertu!

Sobota, 30 marca 2024 o 10:03, autor: 4
Podróż muzyczna dookoła świata w Sławie - nie przegap wyjątkowego koncertu!

Burmistrz Sławy wraz z dyrektorem Sławkowskiego Centrum Kultury i Wypoczynku zapraszają mieszkańców i gości na wyjątkowy koncert pt. „W tanecznych rytmach dookoła świata”. To nie lada gratka dla miłośników kultury i dobrej muzyki.

Artes Ensemble pod batutą Andrzeja Łanaszka

Pod kierunkiem artystycznym Andrzeja Łanaszka, pianisty wirtuoza, zespół Artes Ensemble zaprezentuje się przed sławską publicznością. Wydarzenie odbędzie się 5 kwietnia 2024 roku o godzinie 17:00 w sali widowiskowej przy ulicy Henryka Pobożnego 6. Zespół, składający się ze śpiewaków operowych i wirtuozów instrumentalistów, zabierze słuchaczy w niezapomnianą podróż muzyczną do najdalszych zakątków świata. Repertuar koncertu obejmie najpopularniejsze i najbardziej charakterystyczne tańce z różnych państw.

Darmowe bilety - liczba miejsc ograniczona

Organizatorzy wydarzenia podkreślają, że wstęp na koncert jest darmowy, jednak z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, zainteresowani powinni niezwłocznie odebrać swoje bilety. Darmowe wejściówki będą dostępne do odbioru od 2 do 4 kwietnia 2024 roku, w godzinach 14:00 - 16:00, w nowej siedzibie Domu Kultury, szklany łącznik.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~szuria
30.03.2024 20:56

Dwa lata temu na ich koncert w kościele, oprócz wyżej wymienionych zapraszał również proboszcz parafii pw. Św. Michała Archanioła ... W tym roku proboszcz odpuścił ...

avatar
~Tak
03.04.2024 22:54

Znowu wyścig po bilety czy wejściówki, których oczywiście już brak. Czy zawsze tak to będzie się odbywało?

avatar
~szuria
04.04.2024 22:09

Nie zawsze . Obecnie SCKiW działa w trybie wyborczym, więc wszystko za darmo

avatar
~Urszula Chudak
06.04.2024 10:00

Nie ma słowa przesady w tytule artykułu zapowiadającego koncert - tak był wyjątkowy. Polonez prowadzony przez Pana Burmistrza [zresztą ja go w tę rolę "wrobiłam"] nadał patosu całości, by przejść i przetańczyć utwory z gatunku muzyki "lekkiej, łatwej i przyjemnej". Nieczęsto ma się okazję usłyszeć "Hej sokoły" na 300 gardeł. Pachnące świeżością wnętrza, dopełniły reszty. Pozdrawiam dużą grupę obecnych z mego miasta. Jak dobrze, że nasz wschowski portal informuje o takich wydarzeniach - wiemy gdzie, kiedy i z czego skorzystać, by się dobrze bawić! Na wójta Włoszakowic startuje wschowski dyrektor [super wypadł na przedwyborczej debacie] muzeum. Może po wyborach rozszerzycie Państwo swoją działalność o tę gminę? Tam kulturalnie też się dzieje!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl