TworzymyGłos Regionu

reklama

Podpisanie umowy na budowę drogi w Goli

Poniedziałek, 26 września 2022 o 12:25, aktualizacja Poniedziałek, 26 września 2022 o 12:29, autor: 0
Podpisanie umowy na budowę drogi w Goli

W dniu 23 września 2022 r. Burmistrz Miasta i Gminy Jolanta Wielgus wraz ze Skarbnik Dorotą Raczycką, w obecności Przewodniczącej Rady Miejskiej Anny Zalewskiej, podpisały umowę na realizację zadania pn. „Budowa drogi wewnętrznej w Goli” z wykonawcą robót – firmą: DROGTRANZ Sp. z. o. o. z Góry reprezentowaną przez Danutę Miszczyk - Prezesa Zarządu.

Koszt realizacji zadania obejmujący wykonawstwo to kwota 747.713,86 zł. Na jego realizację Gmina Szlichtyngowa otrzymała dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych w kwocie 710.328,17 zł.

Podpisana została również umowa z inspektorem nadzoru inwestorskiego firmą: M-Ka Projekt Tomasz Łoś ze Sławy.

Inwestycja obejmuje budowę drogi prowadzącej do cmentarza, w skład której wchodzi wykonanie nawierzchni bitumicznej drogi na długości 0,55 km o szerokości 3,5m wraz z utwardzeniem poboczy z kruszywa łamanego, wykonanie zjazdów na posesję i na drogi poprzeczne, przebudowa zjazdu na drogę powiatową wraz przebudową przepustu oraz wprowadzenie stałej organizacji ruchu.

Termin realizacji inwestycji to 7 miesięcy od dnia przekazania placu budowy. Plac budowy zostanie przekazany w terminie 7 dni od dnia podpisania umowy.

(Szlichtyngowa.pl)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl